Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem

2003 1 godz. 47 min.
5,5 34 489
ocen
5,5 10 1 34489
3 440
chce zobaczyć
{"rate":2.5,"count":2}
powrót do forum filmu Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem
 • Prince_Hector ocenił(a) ten film na: 8

  Ogólnie warto obejrzeć. Długo się nie mogłem przemóc przez tę ocenę. Ale 5.4 dla tego filmu to jakiś żart.

 • Prince_Hector Bez tandety? No nie żartuj. To wstyd i kpina, że taka świetna historia została zrobiona w sposób.... (używając eufemizmu) śmieszny.

 • RipRoy ocenił(a) ten film na: 6

  RAC_79 Oczywiście są pewne prymitywne rozwiązania realizacyjne, szczególnie z początku dużo ciasnych kadrów wstawiono, przez co produkcja wygląda skromniej, niektóre kostiumy pachną tandetą i czasem sztucznie ktoś gdzieś zagra, ale tak finalnie, to film jest ciekawy i w sumie jedyny w swoim rodzaju. Rzetelnie ma poprowadzoną fabułę, z czasem nawet wszystko nabiera sensu. Ogólnie na pewno dało się to zrobić lepiej, ale też warto to obejrzeć.

 • RipRoy Oczywiście, że warto zobaczyć. Chociażby ze względu, że to nasz rys historyczny przedchrześcijański. W ogóle są jeszcze jakieś pełnometrażowe produkcję pokazujące czasy przed 966? prócz wysypu filmików youtuberów?
  Niemniej jednak nie brałbym tego jako poważną produkcję. Ciekawostka taka, niestety.

 • dingo21_filmaniak ocenił(a) ten film na: 8

  RipRoy Swoimi ocenami filmu przeczycie sami sobie. Mówicie, że warto obejrzeć, jednocześnie dając bardzo niskie oceny. Szkoda czasu na filmy z oceną mniejszą niż 7. Przeczycie sami sobie i wystawioną oceną zniechęcacie innych do oglądania.