Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem

2003 1 godz. 47 min.
5,5 34 489
ocen
5,5 10 1 34489
3 440
chce zobaczyć
{"rate":2.5,"count":2}
powrót do forum filmu Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem
  • sarmackipolak ocenił(a) ten film na: 9

    Zupełnie nie pasuje mi do tej roli, nie jest ani przekonująca, ani nie pasuje wyglądem. Zapewne jej zaangażowanie do filmu było warunkowane nazwiskiem, ale to nic dobrego nie przyniosło bo aktorsko kiepsko a i fatyga aby podłożyć głos pod Marine... Aleksandrowa nie pasuje do roli słowiańskiej dziewczyny bo i nie ten typ urody... Jeśli reżyser chciał mieć znane nazwisko to mógł zaangażować Izabele Scorupco albo Magdalene Mielcarz czy też Katarzynę Bujakiewicz do roli Dziwy bo są o wiele lepszymi aktorkami i mają słowiański typ urody. No ale trudno..

  • ignis_2 ocenił(a) ten film na: 7

    sarmackipolak Hmm? Scorupco już była trochę za stara do roli Heleny, a tu doszły kolejne lata. Była juz po 30tce w czasie kręcenia filmu i to byłoby widac bardziej niz w OiM. W roli Dziwy mogła wystąpić Karolina Gruszka, która podkładała jej głos. Z ówczesnych aktorek mlodego pokolenia to Urszula Grabowska byłaby idealna. Z tego co sie dowiedziałam to Marinę zaproponował Hoffmanowi nie kto inny tylko...Aleksander Domogarow. To były wtedy początki ich związku. Nazwiska znanego nie miała bo dopiero zaczynała karierę.

  • sarmackipolak ocenił(a) ten film na: 9

    ignis_2 Może i była trochę za stara, ale charakteryzacja potrafi zdziałać cuda;) Poza tym chodzi mi o to, że ma tę charakterystyczną słowiańską urodę. Zresztą było mnóstwo innych aktorek, które pasowałyby do tej roli i dlatego trochę irytuje mnie ,że tę rolę zagrała Aleksandrowa.