PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=211366}
6,0 24 425
ocen
6,0 10 1 24425
Stay Alive

Po tajemniczej śmierci przyjaciela grupa nastolatków wchodzi w posiadanie gry komputerowej "Stay Alive". Każdy kto zostanie uśmiercony w grze ginie w realnym życiu w podobnych okolicznościach, o czym przekonują się oni na własnej skórze. Żeby wygrać grę, trzeba pokonoć Krwawą Hrabinę...

doodie84
opis użytkownika

Po tajemniczej i brutalnej śmierci dobrego przyjaciela, grupa nastolatków odnajduje się w posiadaniu gry-horroru następnej generacji bazującej na przyprawiającej o dreszcze prawdziwej historii XVII-wiecznej arystokratki znanej jako "Krwawa Hrabina". Gracze nie wiedzą nic o grze poza faktem, że nie powinni być w jej posiadaniu i umierają z niecierpliwości by ją wypróbować. Nie mogąc oprzeć się pokusie, grupa zaczyna grać, co wkrótce daje drastyczne skutki - młodzieńcy zaczynają być mordowani jeden po drugim w ten sam sposób, w jaki ginie bohater, którym sterowali w grze. Podczas gdy granica pomiędzy wirtualnym światem a tym prawdziwym zanika, nastolatkowie muszą znaleźć sposób aby pokonać podstępną i bezlitosną Krwawą Hrabinę i jednocześnie pozostać przy życiu.

skowri
opis użytkownika

Pewna grupa nastolatków znajduje się w posiadaniu dziwnej gry pod tytułem "Stay Alive". Aby rozpocząć grę muszą przeczytać na głos pewną modlitwę znajdującą się w intrze, a zaraz po jej odczytaniu tajemniczy głos oznajmia im, że właśnie podpisali na siebie wyrok śmierci. Wszyscy biorą to za dobry chwyt, który ma spotęgować poczucie grozy w grze, jednak wszystko przestaje być zabawą gdy na drugi dzień okazuje się, że grający z nimi kolega został zamordowany w identyczny sposób, w jaki zginął w grze. Po dogłębnym zbadaniu sprawy okazuje się, że znajomy od którego otrzymali płytę również umarł w takich oklicznościach, w jakich zakończył przygodę z grą. Grupka przyjaciół zaczyna morderczy wyścig z czasem aby uniknąć śmierci oraz szybko rozwiązać tajemnicę gry.

MrShog
opis użytkownika

Stay Alive to nowa gra która trafia w ręce grupki testerów. Opowiada ona legendę o pewnej XVII-wiecznej hrabinie, która w swoim pałacu urządzała makabryczne rytuały. Gdy pierwszy z graczy uruchamia grę i zostaje w niej uśmiercony, okazuje się, że to coś więcej niż zwykła gra. Człowiek ten ginie w niezwykłych okolicznościach a gra trafia w ręce jego przyjaciół. Gdy po jej uruchomieniu zaczynają dziać się wokół nich nie do końca wytłumaczalne zjawiska, zaczynają uświadamiać sobie związek gry ze śmiercią przyjaciela.

trol4ever
opis użytkownika

Kilkoro nastolatków z Nowego Orleanu, jak przystało na maniakalnych fanów gierek komputerowych, odkrywa nową, pasjonującą grę. Nie potrzeba wiele czasu, by wciągnęła ich maksymalnie. Czas spędzany w świecie wirtualnym płynie inaczej.... Liczy się gra i tylko ona. Okazuje się jednak, że kiedy ginie jeden z jej bohaterów, umiera także gracz.... Sprawdź jak potoczą się losy głównych bohaterów... czy uda im się przetrwać? Czy ich nastawienie do gier komputerowych ulegnie zmianie czy też nie?...

linds20
opis użytkownika

Grupa młodych pasjonatów z Nowego Orleanu zdobywa wersję testową nowej super gry z gatunku survival horror - ?Stay Alive?. Gra oparta na prawdziwej historii siedemnastowiecznej seryjnej morderczyni, węgierskiej arystokratki Elżbiety Batory, zwanej ?Krwawą Hrabiną?. Gra jest oszołamiająca, ma fantastyczne efekty specjalne, wciąga uczestników bez reszty. Jest tylko jeden problem: młodzi gracze giną w identyczny sposób, jak postaci w grze? Granica między światem rzeczywistym i wirtualnym zaciera się, a określenie ?game over? nabiera zupełnie nowego znaczenia.

[Opis Dystrybutora]

Aenama
opis użytkownika

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones