Film

1990 1 godz. 49 min.
7,0 227
ocen
7,0 10 227
150
chce zobaczyć
{"id":"9779","linkUrl":"/film/Stella-1990-9779","alt":"Stella","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/97/79/9779/6992207.2.jpg"}
Historia o bezgranicznej miłości matki do dziecka. Stella Claire (Bette Midler) jest kelnerką. Gdy zachodzi w ciążę,... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Historia o bezgranicznej miłości matki do dziecka. Stella Claire (Bette Midler) jest kelnerką. Gdy zachodzi w ciążę, odrzuca propozycję małżeństwa z poczucia obowiązku. Przez pierwsze lata po narodzinach córki - Jenny, wychowuje ją sama. Choć Stella bywa wulgarna i nieobyta, dla dobra swego dziecka gotowa jest poświęcić wszystko. OddajeHistoria o bezgranicznej miłości matki do dziecka. Stella Claire (Bette Midler) jest kelnerką. Gdy zachodzi w ciążę, odrzuca propozycję małżeństwa z poczucia obowiązku. Przez pierwsze lata po narodzinach córki - Jenny, wychowuje ją sama. Choć Stella bywa wulgarna i nieobyta, dla dobra swego dziecka gotowa jest poświęcić wszystko. Oddaje jej całe swoje życie. Gotowa jest nawet do pozornego wyrzeczenia się Jenny i oddania jej na wychowanie ojcu oraz macosze, aby zapewnić jej szczęście.

boxoffice
$20 240 128 w USA
studio
Samuel Goldwyn Company, The / Touchstone Pictures
data produkcji
1990
tytuł oryg.
Stella
inne tytuły
Zdjęcia do filmu realizowano w Toronto (Kanada), Boca Raton (Floryda, USA) i Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Zdjęcia do filmu trwały od 21 marca do 10 czerwca 1989 roku.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Genialny!

  Skins1996

  Leciał przed chwilą na MGM, dawno nie oglądałem tak dobrego filmu, wspaniały klimat... opowiada czym jest prawdziwa determinacja i poświęcenie dla dobra dziecka. Polecam każdemu!

 • O.K.

  gonia

  Historia o matczynej miłości. Beth jako matka, która dla szczęścia swojej ukocznej córeczki zrobi wszystko, nawet się jej wyrzeknie.

  • Dobry film, naprawdę robi wrażenie, serdecznie polecam.

   IrenaSz ocenił(a) film na 8

   Ale zakończenie trochę w stylu Chaplina - uszczęśliwić ukochaną osobę, a samemu odejść w siną dal. Dla mnie to smutne. Naprawdę nie można było nieco inaczej? Przecież córka ją kochała?

   • Świetny film!

    CityOnilne ocenił(a) film na 9

    Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.