PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603776}

Step Up 4 Revolution

Step Up Revolution
7,0 57 663
oceny
7,0 10 1 57663
5,2 4
oceny krytyków
Step Up 4 Revolution
powrót do forum filmu Step Up 4 Revolution

Serce wyrwałam z piersi i oddałam temu pięknemu filmowi na tacy. Podczas oglądania czułam
się "jak ten liść na wietrze oderwany od swojego drzewa".
Szczerz: flaki z olejem ta cała fabuła, ale świetnie sie na nich patrzyło, jak odwalali taniec. Dużo
tańca w tańcu. Genialna choreografia i dobrana muzyka. Podobało mi się. Fabuła, jak już
wspominałam - banalna. Wywracałam oczy, gdy ich widziałam, przewidywalny, jako cholera!!!
Ale już się nauczyłam, ze gdy mamy na plakacie piekną Lady i boskiego Żygolo (facet ciasteczko:)
schrupałabym go) wiadomo, jak fabułka przeleci:P.
Piateczka za świetną muzę, choreografię i przystojnego głównego bohatera.:)

ocenił(a) film na 5
anetek

Podzielam. Świetna choreografia, muza, nawet i wyraziści bohaterowie. McCormick sexy jest. Ale to tyle. Wiele było już filmów z podobnym przesłaniem. Miejscami był nawet przesadnie naiwny. Ot taka sobie letnia bajeczka dla odpowiedniej widowni. Z chęcią bym zobaczył na żywo tak tańczących ludzi. Tyle ode mnie

ocenił(a) film na 6
anetek

Nie inaczej ;) Przy tym filmie naprawdę zastanawiam się nad ocena, bo nie wiem czy oceniać głównie fabułę czy sztukę, a nie chcę 'skrzywdzić' tego drugiego bo pod tym względem było dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones