PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603776}

Step Up 4 Revolution

Step Up Revolution
7,0 57 664
oceny
7,0 10 1 57664
5,2 4
oceny krytyków
Step Up 4 Revolution
powrót do forum filmu Step Up 4 Revolution

ok:)

ocenił(a) film na 8

Bardzo przyjemny film:)Polecam:)

anubis2342

Fajny film. Mało Moose'a, ale jak już się pojawia, to serce się raduje w piersi :). Moja ulubiona postać z całej serii.
Dla mnie i tak cz. 3 wymiata, ale ta tez była dobra :). Na koniec nawet wzruszyć się można.

anubis2342

Zgadzam się, chociaż według mnie przesadzili na początku z tymi samochodami, ale ogólnie bardzo fajny :)

anubis2342

genialny pomysł na film zarówno z tymi samochodami jak i końcówka. Rzeczywiście mało Moosa, szkoda. :d

anubis2342

według mnie wszelkie sceny taneczne to mistrzostwo świata! muzyka i pomysł na kolejne nowe pokazanie tańca przez mooby według mnie genialny. jedyny minusik za słońce w ostatniej scenie które podczas jednego tańca (max. 3-4 minuty) wędrowało od tafli wody podczas zachodu po wysokie ułożenie niczym późnym popołudniem. fabuła jak na taki film dobra i tylko troche koniec filmu mnie rozczarował, bo trubno mi się oprzeć wrażeniu, że 'ekipa' walczyła z wielką firmą a w końcu z radością sama do niej dołaczyła :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones