PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603776}

Step Up 4 Revolution

Step Up Revolution
7,0 57 663
oceny
7,0 10 1 57663
5,2 4
oceny krytyków
Step Up 4 Revolution
powrót do forum filmu Step Up 4 Revolution

film wart obejrzenia jedyne dla tańca...pokaz w galerii sztuki był rewelacyjny, ale poza tym fabuła niezbyt ciekawa, oklepana, własciwie każdy wątek był do przewidzenia...własciwie nie wiem jak go ocenic...dałam 6 ale tylko ze wzgledu na taniec...

ocenił(a) film na 6
weziula1

Zgadzam się tylko taniec bo fabuła..........

weziula1

jak dla mnie to była najgorsza część. muzyka niebyt mi pasowała, taniec też nie powalał albo po prostu mnie już nie ruszają filmy o tańcu. fabuła słaba

egoistka94

możliwe...nadmiar tego typu produkcji szkodzi... zresztą ciężko wymyślić coś świeżego, coś czego wcześniej nie było...dlatego mam nadzieje, że dadzą sobie w końcu spokój...jak dla mnie 1 jest bezkonkurencyjna :)

ocenił(a) film na 7
egoistka94

W zupełności się z tobą..... NIE ZGADZAM !
Jak dla mnie była to najlepsza część,wszystkie układy technicznie bardzo dobre + świetne widowisko,może fabuła nie powalała,ale to była najlepsza część i w pełni zasługuje na tą ocenę na FILMWEBIE! Ode mnie zdecydowanie 9/10 !

ocenił(a) film na 8
weziula1

przeważnie w kążdej części jest to samo o coś walczą czy to konkurs czy co dziewczyna przewążnie coś ukrywa potem wielkie zerwanie i powrót i jest tak jest w każdej części. Ja się już do tego przyzwyczaiłam a taniec naprawdę mi się tu bardzo podobał wszystkie występy były widowiskowe.

weziula1

Oglądam właśnie na C+. Niezły film,liczy się w nim tylko taniec i w sumie poza tym nic nie ma. Z nudów moża popatrzeć.
Z całego filmu najlepsza jest ta laska. Bardzo łada.

weziula1

no ja właśnie uważam że taniec w tej części jest mega...zdecydowanie pod tym względem jedna z lepszych części...tylko jeśli właściwie po raz 4 ogląda się film o tańcu to nie czeka się tylko na taniec... przynajmniej ja wymagam czegoś więcej i nie obraziłabym się gdyby zrobili jakąś mega zaskakująca fabułe na zupełnie innym schemacie...zresztą to jest tylko moje odczucie i opinia ale jak widze nie tylko ja odebrałam takie wrażenie...:)
P.S. facet też niczego sobie :P

ocenił(a) film na 5
weziula1

Też tak myślę, bo w mojej opinii na trzeciej części powinni poprzestać i w czwartej już zmienić trochę ten schemat. W moim odczuciu filmy wyglądały tak: pierwsza część- całkiem fajny film, romans + trochę tańca, przyjemnie się ogląda; druga część- moim zdaniem najlepsza bo była tam dosyć wciągająca fabuła i taniec dużo lepszy niż w pierwszej części; trzecia część była ok, ale fabułę już trochę zaczęli upraszczać, aczkolwiek w sumie też ją lubiłam; czwarta część to już takie trochę powielenie schematu, a poza tym taniec był świetny, bardzo efektowny, ale z fabuły nie było niczego takiego co sprawiało, że oglądasz z zapartym tchem, bo nie wiesz jak się skończy, ponieważ tak naprawdę od początku było wiadomo. (ale tancerze wizualnie super-szczególnie męska część).:)

ocenił(a) film na 9
weziula1

Od filmu tanecznego oczekuję... tańca. Że taniec mnie zaskoczy, zauroczy, opowie jakąś historię, coś wyrazi. Lubię widzieć, jak taniec się rodzi i rozkwita. To niezwykłe, oglądać, jak ludzie robią ze swoimi ciałami rzeczy, które mnie wydają się niemożliwe i stają się żywą sztuką. Żeby zachwycił mnie film taneczny, taniec musi być treścią i środkiem wyrazu, im bardziej oryginalna oprawa i zaskakująca scena taneczna, kostiumy, układy i forma, tym lepiej. Ten film przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Każdy występ był niezwykły, widowiskowy, piękny, a do tego bardzo wymowny, dzięki czemu dobrze opowiadał swoją część fabuły. W to wszytko oczywiście musiał być wpleciony romans, niestety banalny, ale cóż, to chyba niezbędny element. Tak naprawdę w filmie nie podobał mi się tylko pląsający pod koniec staruszek, który wyglądał dość groteskowo i ogólnie zachowania ludzi w scenie finałowej, która była nienaturalna i przesłodzona. Mimo wszystko, dzięki cudownej choreografii i bardzo dobrym i zgranym tancerzom, film uznaję za rewelacyjny. Gra aktorska nie zrobiła na mnie dużego wrażenia, ani pozytywnego, ani negatywnego, ale wszystko zostało nadrobione tańcem, no i przyznam, że przyjemnie było popatrzeć na niektóre postaci.

weziula1

no tak film o tańcu = taniec na najwyższym poziomie i pod tym względem nie zawiodłam się na żadnej części :) jednak dla mnie film to film i choć nie jestem wymagającym widzem to jednak potrzebuję zaskakującego i nietypowego motywu, pomysłu :) ogólnie rzecz biorąc uwielbiam filmy o tańcu i z miłą chęcią obejrzałam bym coś nowego, świeżego, nieoklepanego...ale na to chyba będzie trzeba poczekać... Jednak bum na tego typu produkcje sprawił, że filmy o tańcu straciły na wartości niestety ;/ chyba, że się mylę ^^ może polecacie coś godnego uwagi? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones