Film

Chill Factor

1999 1 godz. 41 min.
6,1 1 360
ocen
6,1 10 1 1360
338
chce zobaczyć
{"id":"4539","linkUrl":"/film/Stopie%C5%84+ryzyka-1999-4539","alt":"Stopień ryzyka","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/45/39/4539/6953267.2.jpg"}
Dostawca lodów - Arlo (nagrodzony Oscarem Cuba Gooding Jr.) i sprzedawca ze sklepu spożywczego - Tim (Skeet Ulrich) nie... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Dostawca lodów - Arlo (nagrodzony Oscarem Cuba Gooding Jr.) i sprzedawca ze sklepu spożywczego - Tim (Skeet Ulrich) nie przypuszczają nawet, że już wkrótce los świata spoczywać będzie w ich rękach. Umierający naukowiec (David Paymer) powierza im kanister z bronią biologiczną o ogromnej sile rażenia i rozkazuje im odwieźć go do najbliższejDostawca lodów - Arlo (nagrodzony Oscarem Cuba Gooding Jr.) i sprzedawca ze sklepu spożywczego - Tim (Skeet Ulrich) nie przypuszczają nawet, że już wkrótce los świata spoczywać będzie w ich rękach. Umierający naukowiec (David Paymer) powierza im kanister z bronią biologiczną o ogromnej sile rażenia i rozkazuje im odwieźć go do najbliższej bazy wojskowej. Jakby tego mało, ich tropem rusza zabójca, który zadał naukowcowi śmiertelny cios, a teraz nie zawaha się przed niczym, by odzyskać kanister. A jeśli temperatura przekroczy 50 stopni, kanister eksploduje zabijając wszelkie życie w promieniu setek kilometrów. Akcja. Napięcie. Humor. Wyścig z czasem. 'Stopień ryzyka' to zapierający dech w piersiach thriller, w którym liczy się każda minuta.

boxoffice
$11 263 966 w USA
budżet
$70 000 000
studio
Morgan Creek Productions
inne tytuły
Kiedy bohaterowie spływają łodzią z góry, można ujrzeć linę ciągnącą łódkę w dół.
Kiedy funkcjonariusz Pappas rozmawia z Masonem w barze Darlene nakłada na kubek z kawą pokrywkę. W następnym ujęciu robi to ponownie.
Kiedy Doc Long wyjaśnia Masonowi i Arlo co mają zrobić z "Elvisem", Mason znajduje się raz z prawej a raz z lewej strony doktora.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.