Skeet Ulrich 

Bryan Ray Trout

7,7
4 357 ocen gry aktorskiej
Skeet Ulrich
Naprawde nazywa się Bryan Ray Ulrich. Urodzony w Nowym Jorku, dorastał w Concord, w stanie Polnocnej Karoliny. Jako 10-latek przeszedł poważną operację na otwartym sercu, po której pozostała mu blizna na klatce piersiowej. Swoje przezwisko zawdzięcza trenerowi baseballa, ktory nazwał go "Moskit" lub "Skeeter", jako że chłopak był "mały,ale cięty" niczym komar. Postanowił skrócić przezwisko do "Skeet", gdy pewnego razu ujrzał w jednym z seriali TV dziewczynę o imieniu Skeeter. Po ukończeniu college`u rozpoczął studia na University of North Carolina w Wilmington i potem kontynuowal naukę na uniwersytecie w Nowym Jorku. Przyłączył się do trupy teatralnej Atlantic Theater Company Dawida Mameta, występując w produkcjach teatralnych "Reckless" i "Hedda Gabler". Studiował aktorstwo u Dawida Mameta. Po epizodzie w komedii "Weekend u Berniego" (1989) zagrał większą rolę w filmie "Chlopaki"( 1996). Przełomem w jego karierze stała się kreacja Billy`ego Loomisa, chłopaka głównej bohaterki w horrorze "Krzyk" (1996).
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 20 stycznia 1970

miejsce urodzenia: Lynchburg, Wirginia, USA

wzrost: 183 cm

dwukrotnie żonaty: 1. Georgina Cates (05.10.1997 - 23.06.2005, rozwód), bliźnięta Jakob Dylan i Naiia Rose (ur. 09.03.2001); 2. Amelia Jackson-Gray (od 06.05.2012)
W wieku dziesięciu lat przeszedł operację na otwartym sercu, po której pozostała mu długa blizna na klatce piersiowej.
Jest byłym studentem Nowojorskiego Uniwersytetu, gdzie studiował aktorstwo w Atlantic Theater Company.
Studiował biologię morską na Uniwersytecie Pólnocnej Karoliny w Wilmington.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Johnny jest jedyny ale ten trochę taki podobny :P

Czy to nie on gra ojca Jugheada?

wczoraj go "poznalam" ogladajac "krzyk" =] fajny, ale czyż nie jest podobny do deppa?

Koleś ma naprawdę talent, jest świetny! Bardzo go lubię i z wypiekami na twarzy zasiadam przed tv, gdy jest jakiś film z nim. Myślę, że to porównanie go do Depp'a miało zły wpływ na jego karierę. Przez jakiś czas miał charakterystyczną bródkę i wszyscy go porównywali z Depp'em. To bez sensu. On w ogóle nie jest do...

Super zagrał Billego Loomisa..Niby taki dobry i opiekuńczy chłopak, a tu prosze okazał się
psycholkiem, fajnie. Wyglądał tam jak młody depp, niestety teraz już go nie przypomina za
bardzo:/ z tego co widziałem