PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=149648}

Straż dzienna

Dnevnoy dozor
6,8 12 216
ocen
6,8 10 1 12216
Straż dzienna
powrót do forum filmu Straż dzienna

DO K**** NĘDZY ! zastanawiam się kiedy osoby odpowiedzialne za dystrybucje filmów w polsce wkońcu zmądrzeją !~. Są filmy nie tylko amerykańskie , na które czekają kinomani ! . Rosyjska kinematografia odpierdzieliła kawał dobrej fachowej roboty z efektami specjalnymi przy której się chowamy , mam nadzieję , że następne produkcje będą szybciej wprowadzane do naszych kin i na dvd . z niecierpliwością oczekujemy na "Straż Dzienną" w polsce . CHWAŁA ROSYJSKIEJ KINEMATOGRAFII !!!!

Niewidzialny

popieram!
po Strazy Nocnej czekam i czekam na Straz Dzienna. ale oczywiscie wyjdzie na to, ze bede musial wbrew sobie zaciagnac pirata, skoro tak sie u nas postepuje.

pracus

Bo oczywiście obejrzenie tego filmu jest Ci potrzebne do życia jak powietrze tiaa ;) hiehie... chłopie to tylko film...

dragaathir

no i?
zabraniasz mi przyjemnosci?

a Ty co lubisz robic?
jezdzic rowerem? to go wyrzuc. i sprawdz, czy to tylko rower.
co jeszcze lubisz? seks?
to zamieszkaj w klasztorze. i sprawdz, czy to tylko seks.
co jeszcze?

a co w zyciu nie jest "tylko" tym czym jest?
z Twoim podejsciem niczego nie mozna chciec, bo to zawsze jest "tylko" to.

ocenił(a) film na 10
Niewidzialny

ja rowniez popieram porazka z naszymi dystrybutorami a potem sie dziwia dlaczego filmy sa sciagane z netu sami sie do tego dokladaja jesli chodzi o Straz dzienna to juz przegiecie gdszies tutaj na forum obilo mi sie o oko ze niby wrzesien 2007!!!!! mam nadzieje ze to jakas pomylka nie wspominajac juz o tym iz 3 czesc zagoscila na ekranach kin rosyjski i zapewne nie tylko a u nas wrzesien 2008 roku???? pytam!!!!!!! gdyby nie internet to zacofani bysmy byli jak nie wiem co:)))) pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Niewidzialny

W tym karaju za dystrybucje filmów odpowiadają torrenty i inny P2P :) :)
Wiedza to potęga, a internet to klucz do niej :)

Niewidzialny

Rozumiem Twoje zdenerwowanie ale chyba nie rozumiesz pewnej kwestii. Mieszkasz w Polsce a wszystko co rosyjskie w Polszu jest beeeeee. Ale popieram Cie. Tez czekam na druga czesc a tu rzeczywiscie wychodzi tylko na pirata. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Niewidzialny

Żniwiarz, popieram cię. Rosyjska kinematografia jest bardzo dobra, a żeby było jeszcze śmieszniej to wam powiem, że "Dziewiataja Rota-Dziewiąta Kompania" to na piratach, wersję DVDRip oglądałem rok przed premierą polską. Czyż to nie zabawne, a bardziej konkretniej to to jest zaj***iście tragiczne. Dystrybutorzy, obudźcie się do jasnej ciasnej anielki i zacznijcie dystrybuować także filmy z innych krajów niż U.S.A., a poza tym to Stany robią coraz więcej gniotów. Zauważyliście, że amerykanie nigdy teraz nie robią sami dobrych produkcji??? Jak jest jakiś dobry film, to od razu wiadomo, że jest to koprodukcja U.S.A.-z innym krajem. Pozdro filweb'owcy

Niewidzialny

ja też czekam i czekam... pierwsza część mi się podobała i nie rozumiem ludzi, którzy lubią tylko amerykańskie kino. Jest kilka bardzo dobrych filmów z USA, ale przecież w Europie też kręci się dobre filmy.

ocenił(a) film na 9
Kiya_2

coz.. cierpliwosc nie jest moja mocna strona..
ale zeby nie bylo ze popieram piractwo... moja dziewczyna rosjanka mi podrzucila.. sciagnalem tylko napisy i wlasnie zabieram sie za ogladanie...
ale faktycznie.. z tym opoznieniem o prawie 2 lata to przegiecie.. zwlaszcza ze film tak bardzo popularny...
pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
rafael_0210

To zabawne jest w sumie.
Dawno, dawno temu... a Polsce filmy z USA docierały do kin średnio po ok 2 latach, a z zaprzyjaźnionych krajów miały premierę bez zwłoki.
Można było zobaczyć dobre i całkiem do d... filmy czeskie, radzieckie itd, a o "zachodnich" dowiadywało się pocztą pantoflową, bo w gazetach była cisza... mówiono, że to z powodów raz - ideologicznych, dwa - finansowych.
A co teraz - dokładnie odwrotnie :)
O radzieckich filmach nie piszą prawie wcale, chyba że jakiś Oskara dostanie...
Nie mam pojęcia dlaczego filmy typu Jądro ziemi lub film z Nicolasem C. o śmiesznym kulcie na wyspie trafiają do kin, a na Dzienną i Nocną straż czekamy miesiącami... kapitalizm jest i dystrybutorom powinno zależeć na kasie.

koncentrat

Kwestia złego rozeznania w rynku.
Dystrybutorzy zapewne ciągle uważają, że mamy po-komunistyczną traumę i na radzieckie filmy chodzić nie będziemy.

ocenił(a) film na 10
pracus

Całkiem możliwe, albo kierują si cyferkami np. ile film zarobił w pierwszym tygodniu wyświetlania w USA :)
Przez chwilę myślałem, że może to Rosjanie są obrażeni na nas, ale oni chyba też robia filmy żeby zarabiać i pewnie by sprzedali do Burundi jeśli by tylko zapłacili w dolarach :) więc to tylko nieudolność dystrybutów.

Niewidzialny

Ja też czekam na "Dzienną straż" z niejaką niecierpliwością, bo po przeczytaniu książek Siergieja Łukjanienki i obejrzeniu pierwszej części, po prostu jestem ciekawa jak sobie poradzili z 2 odsłoną filmu. Ale chyba trzeba będzie się uzbroić w cierpliwość... I tak to jest jak człowiek chce legalnie nie łamąc prawa obejrzeć film...

ocenił(a) film na 9
Achajka

legalnie .. nie lamiac prawa.. zamow przez internet z Rosji :D
film rewelka..jak dla mnie.. po tej calej miszaninie badziewia z Holywoodu... prawdziwa uczta dla oka.

ocenił(a) film na 10
rafael_0210

hej Rafael a moglbys mi zalatwic oryginalny film prosto z rosji:) z tego co czytam na forum masz tam kogos wiec moze bysmy sie jakos dogadali???

ocenił(a) film na 9
Carolle

Moze nie tyle kogos.. co moja dziewczyna jest rosjanka...
ale zobacze co da sie zrobic....
ale dla niecierpliwych (nie zebym zachecal do piractwa)
na necie mozna znalesc wersje po 1,6GB, bardzo dobra jakosc.
pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
rafael_0210

z neta to juz dawno mam:)) nie wytrzymalabym heh ale wole miec na poleczce w pudeleczku oryginal sam rozumiesz jakby co to daj znac na moj e mail jak bedziesz cos wiecej wiedzial Lady_caroline-belle@wp.pl pozdrawiam
p.s dzieki za odp

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones