PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=149648}

Straż dzienna

Dnevnoy dozor
6,8 12 216
ocen
6,8 10 1 12216
Straż dzienna
powrót do forum filmu Straż dzienna

jestem kompletnie zażenowany, zdruzgotany Polską! ROK I 8 MIESIECY PO PREMIERZE śWIATOWEJ MY TO PUSZCZAMY!?!?!??!?!?!?!?! PRZECIEZ TO TOTALNA PRZESADA!!!

ocenił(a) film na 10
thekonradk

A co sie dziwisz jak w dzisiejszych czasach liczy sie tylko kasa sciagaje te Shreki i inne buble na ktorych o zgroza nadal da sie zarobic zamiast cos wartosciowego zakupic dla bardziej wymagajacego widza czytaj majacego juz dosc tego amerykanskiego gowna jak ten w/w Shrek chyba powinnismy sie cieszyc ze w ogole to bedzie w kinach yuppi jak sie ciesze szkoda ze prawie po dwoch latach!!!!! przesylam naszym dystrybutorom miedzynarodowe pozdrowienie za pomoca gestu F!^k U pozdrawiam
Ponioslo mnie ale szlag czasami czlowieka trafia jak widzi takie cos.....

thekonradk

a to nie koniec. trzecia część (Wieczorna straż) też już jest nagrana i premierę miała 1 stycznia 2007. to może na wrzesień przyszłego roku będzie. Dzienną straż mam już od roku ale trochę się boję oglądać bo słyszałem, że połowa filmu to wydarzenia z pierwszej części książki, poza tym chcę najpierw książkę przeczytać, a słyszałem że druga cz. książki jest jeszcze lepsza od pierwszej => ciekawe jaka jest trzecia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones