PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=149648}

Straż dzienna

Dnevnoy dozor
6,8 12 216
ocen
6,8 10 1 12216
Straż dzienna
powrót do forum filmu Straż dzienna

Znowu dystrybutor będzie biadolił, że Polacy nie potrafią docenić dobrego kina. Że w tym kraju nie opłaca się dystrybuować filmów. Tylko komu (z fanów kina fantasy) by się chciało czekać ponad półtorej roku żeby na to pójść do POLSKIEGO kina? Komu zależało to obejrzał tylko jak się nadarzyła możliwość - tym bardziej że nie było wiadomo czy film będzie u nas w dystrybucji. Po "Straży Nocnej" czekałem z niecierpliwością na "Straż Dzienną" i gdyby była polska premiera no góra po trzech miesiącach od światowej poszedł bym do kina - bo warto tą produkcję obejrzeć na dużym ekranie. A tak już nie pójdę - "odgrzewane kotlety nie smakują już tak dobrze"

tamerlan80

Ja pójdę do kina:)Ponieważ filmu nie widziałem(nie byłem aż tak zdeterminowany ale rozumiem powody twojej wściekłości i mnie też jest żal ze dopiero teraz ten film wchodzi do kin(z pierwszą częścią było przecież podobnie).Jak narazie czekam na ten film,i po tak wielu entuzjastycznych recenzjach liczę na solidne kino fantasy.Chociaż nieukrywam że gdybym miał okazję to był starał się film zobaczyć,ale narazie wolę poczekać.Pirat to nie to samo co kino.

ocenił(a) film na 10
tamerlan80

ja pojde to oczywiste :) jedynka byla super co do dwojki widzialam po tym jak kumpel ciagle mi o tym filmie opowiadal jaki to on nie jest super , ze lepszy od jedynki i ze kopia jest dobra nie jakas kinowka ( majac w perspektywie ze byc moze ten film nigdy do nas nie trafi gdy go ogladalam jeszcze nie bylo wiadomo czy nasi go zakupia)wiec peklam:)) ale to bylo bardzo dawno wiec z checia obejrze sobie ten film w kinie a co dystrybutorow to lepiej niech mi w droge za to nie wchodza po takim czasie?????? go u nas dac ale sprawdza sie powiedzenie lepiej pozno niz wcale! pozdro

ocenił(a) film na 9
Carolle

Kopia była dobra - przecież to trzy miesiące po światowej premierze wyszło na DVD. Tylko tak się dzieje w cywilizowanym świecie - nie w Polsce :(

tamerlan80

Wiadomo ze ja rónież pójdę :D. Widziełem ten film z pół roku temu i powiem ze sceny są oszałamiające, świetne zdjęcia, akcja, po prostu koozak :D. Polecam i pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
tamerlan80

oglądłam obie części rok temu i byłam zachwycona! pójde do kina i zabiore ze sobą swoja ekipe :) nie ma to jak wspólne oglądanie na wielkim ekranie ;)

ocenił(a) film na 10
nighta_day

tylko grzecznie w tym kinie he he :)))))))))))))))))))))))))) jeszcze troche juz sie doczekac nie moge
!


ocenił(a) film na 7
tamerlan80

masz rację. oglądałem to dość dawno temu (właściwie razem ze strażą nocną).
problem w tym, że teraz za cholerą nie mogę sobie przypomnieć o czym to było :D kojarzy mi się tylko jakaś babka w czerwonym samochodzie jadąca po ścianie budynku :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones