Straż sąsiedzka

The Watch

2012 1 godz. 42 min.
5,5 29 540
ocen
5,5 10 29540
4 180
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":2}
powrót do forum filmu Straż sąsiedzka
 • Carin ocenił(a) ten film na: 5

  Komedia, sensacja, science fiction, kino akcji, nawet nieco z thrillera/horroru (makabryczne sceny) i to wszystko w jednym filmie!

  Nigdy w życiu nie widziałam chyba jeszcze takiego filmu, gdzie byłby taki mix gatunków filmowych.

  Oglądało się dobrze, było sporo zabawnych momentów, przynajmniej dwaj świetni aktorzy, i dałabym ocenę 6 albo 7, gdyby nie nadmiar wulgarnych żarcików o tematyce seksualnej (dużo niecenzuralnych słów) oraz scena orgii seksualnej, co sprawia, że film ten, mimo iż śmieszny, jednocześnie jest też w wielu momentach gorszący i przypomina humor rodem z American Pie, którego nie cierpię, dlatego moja ocena to 5.

  Z ww. powodów filmu tego nie powinny oglądać osoby niepełnoletnie!!!

 • Darth__Envious ocenił(a) ten film na: 5

  Carin Z tymi pełnoletnimi to nie przesadzajmy, ale rzeczywiście, momentami film trochę przegina i mogliby mniej klnąć. Chociaż z drugiej strony, w wielu amerykańskich i nie tylko filmach bardzo często używają słówek na "f" ;)

 • Carin ocenił(a) ten film na: 5

  Darth__Envious Ale w tym filmie to wiązanki wulgaryzmów leciały non stop, to miało być niby śmieszne, ale dla mnie było niesmaczne i odrażające. Tylko słabe filmy stosują sztuczki w postaci wulgaryzmów, golizny i przemocy, by przyciągnąć widza.
  Dobre filmy tego nie potrzebują.

 • Carin Moim zdaniem wystepowanie przemocy, wulgaryzmow nie ma nic wspolnego z jakoscia filmu. Moze byc masa sexu i wulgaryzmow i byc arcydzielo (np.Chlopcy z Ferajny) , i moze byc bardzo grzecznie, inteligentnie, niby z przeslaniem a wyjsc moze straszna kicha. Z komediami nie jest inaczej. The Watch moglaby byc lepszym filmem. Ale wcale wulgarne zarty czy "krwawe" sceny nie przeszkadzaja! Sa zaleta tego filmu. Grzecznych komedyjek jest pod dostatkiem.

 • RealKalps Mala poprawka: Moze akurat Chlopcy z ferajny nie byly najlepszym przykladem jesli chodzi o sex. Ale przemoc i wulgaryzmy jak najbardziej. Mimo to zgadzam sie ze "Straz sasiedzka" jest srednia komedia, choc potencjal byl niezly. Pozdrawiam:-)

 • RealKalps "Chłopcy z ferajny" to zupełnie inny gatunek. To gangsterka, a tam bluzgi są zrozumiałe, i zrozumiałe jest, że tego filmu nie włączy się dzieciakowi. Natomiast gatunek komedia skłania do puszczenia sobie filmu przy niedzielnym obiedzie z całą rodziną, małoletnich pociech nie wyłączając.
  Lecz wystarczy spojrzeć na obsadę, a w niej nazwiska dwóch Żydów: Stiller i Hill aby domyślić się, jakiego rodzaju uczta komediowa nas czeka. Filmów z ich udziałem normalny człowiek ani nie ściąga, ani tym bardziej nie kupuje:-)

 • Jack_Holborn15 Bluzgi i seks też oczywiście:-)

 • Sidney_plaszczykowski249 ocenił(a) ten film na: 10

  Carin Miałem 8-9 lat jak ten film oglądałem 1 raz........

 • Sidney_plaszczykowski249 ocenił(a) ten film na: 10

  Sidney_plaszczykowski249 8

 • Carin ocenił(a) ten film na: 5

  Sidney_plaszczykowski249 Chwalisz się czy żalisz? ;-) Raczej nie ma się czym chwalić.

 • Carin To nie jest film 18+, tylko 16 :D