dokładnie, cała seria to jakaś porażka
nie rozumiem ludzi którzy piszą komentarze 'ta scena z wiagrą i kotem po prostu czad!' no ludzie, ten film jest po prostu dla debili ! :/
jak was śmieszą takie sceny to chyba potrzebujecie psychiatry
szkoda nazywać to coś filmem
Ostatni raz jak sprawdzałem to na tej stronie ocenialo się filmy a nie ludzi oglądających dany gatunek. I przypominam - nie ma czegoś takiego jak "film dla debili". To jest parodia.
TO JEST w 100% prawda. jak można obrażać ludzi których nawet się nie zna. to jest żałosne i dziecinne ;s
Twoja głupota jest niezrównana.Taka wielka krytyczka filmowa,a nie potrafi zrozumieć idei jaką jest parodia- wyśmianie oryginału za pomocą nie rzadko specyficzne go poczucia humoru, przejaskrawienia jego cech (pastiż), czy ironii, czasem nawet sekwencji, które mogą wydawać się głupie.
PS:To, że ktoś ma inne poczucie humoru niż ty nie świadczy o tym, że ma niskie IQ.
Ten film trzeba traktować z dystansem jeśli ktoś nie potrafi oceni słabo :D proste dla mnie film na 10 ;)
Ja natomiast nie rozumiem ludzi, którzy w tym filmie nie potrafią znaleźć NICZEGO śmiesznego. Może faktycznie znaczna część jest po prostu głupia, ale za całokształt film zasługuje przynajmniej na 5. Kopiący w jaja na pożegnanie kosmici - mistrzostwo :))
Każdego śmieszą różne rzeczy, dla mnie cała seria ma w sobie coś świetnego, lubię je oglądać - dobra familijna rozrywka i koniec.
Dooobra , ja mam do wszystkich pytanie.
Czy może mi ktoś polecić fantastyczną komedię na poziomie , nie dla idiotów, z kwintesencją humoru?
Mi się ten film podobał ,pewnie oznacza to że mam gust na poziomie przeterminowanego jogurtu. Dlatego z chęcią obejrzę 'porządne komedie.'
Ten film prezentuje bardzo inteligentny, wyszukany, nietuzinkowy humor dla mas. Koniec