1 godz. 28 min.
7,4 296
ocen
7,4 10 296
430
chce zobaczyć
{"type":"film","id":398833,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Street+Dreams-2009-398833/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Street Dreams
  • Film w dosyć dużym stopniu jest bróbą pokazania problemów z jakimi spotykają się nie zawodowi (przepraszam za spolszczenie) skaterzy np: brak miejscówek do ćwiczenia (znam sprawe bo zdarzało mi się porzuszać na desce) i to jest jeszcze dobrze ujęte ,ale problemy rodzinne głównego bohatara to już hollywood na bardzo słabym poziomie, za to sceny jazdy na desce i wykręcenie 360 Flip Crooked Grind wynagrodzom wszystkie błędy.

• mordercaprezydenta próbą nie bróbą (przepraszam za spolszczenie)

• I_love WTF???

• I_love uraziłem godność po przez literówke ???

• mordercaprezydenta Obejrzałem. Nie jestem fanem deski i mi się podobał. Główny bohater jest dla mnie najsłabszym ogniwem tego filmu - gdyby wzięli na to miejsce kogoś, kto chociaż trochę umie grać, to film zyskałby naprawdę dużo. Inne postaci też nie powalają umiejętnościami aktorskimi, ale tu jest już dużo lepiej. Wątek problemów z rodzicami moim zdaniem akurat bardzo na miejscu; wątek romantyczny dobrze poprowadzony ;] No i dużo ujęć naprawdę świetnych trików ^^

Generalnie mogę wybaczyć wszystkie niedociągnięcia filmu (oprócz głównego bohatera) ponieważ wiem, na jakiej zasadzie ten film był robiony. To nie jest wysokobudżetowy film rodem z hollywoodu. I dobrze :)

• cebul_297 ocenił(a) ten film na: 8

K0cik Ja też nie jestem fanem dechy (mimo iż wzbudzają u mnie ogromny podziw tricki wykonywane na niej) a mimo to film bardzo mi się podobał.8/10

• cygiBC ocenił(a) ten film na: 10

K0cik Jeśli chodzi o głównego bohatera, został on wybrany pewnie dlatego, że jest jednym z najlepszych profesjonalnych skaterów i pewnie trudno było spotkać kogoś kto tak dobrze jeździ na desce i ma umiejętności aktorskie. Według mnie (skatera) ten film jest świetny przedstawia rolę skaterów na świecie, jak są postrzegani i że mają marzenia, które starają się spełnić, mimo, że ich rodzice chcą dla nich dobrej przyszłości gdyż nie wierzą w przyszłość związaną ze skateboardingiem.