Film

1999 1 godz. 34 min.
6,3 204
oceny
6,3 10 204
68
chce zobaczyć
{"id":"143568","linkUrl":"/film/Street+Fighter+Zero-1999-143568","alt":"Street Fighter Zero","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/35/68/143568/6949446.2.jpg"}
Szalony naukowiec wysysa energię z najlepszych wojowników na Ziemi, którą potem przejmuje by stać się panem i władzą... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Szalony naukowiec wysysa energię z najlepszych wojowników na Ziemi, którą potem przejmuje by stać się panem i władzą świata. Zastawia on pułapkę na Ryu mistrza japońskich sztuk walki, który jako jedyny pokonał Sagata Imperatora Muay Thai. Podczas Ulicznych walk zostaje porwany jego młodszy brat Shun. Ryu, Ken jego najlepszy przyjaciel iSzalony naukowiec wysysa energię z najlepszych wojowników na Ziemi, którą potem przejmuje by stać się panem i władzą świata. Zastawia on pułapkę na Ryu mistrza japońskich sztuk walki, który jako jedyny pokonał Sagata Imperatora Muay Thai. Podczas Ulicznych walk zostaje porwany jego młodszy brat Shun. Ryu, Ken jego najlepszy przyjaciel i Chun Li agentka Interpolu wyruszają by odnaleźć i pokonać szaleńca. Jednak by uwolnić Shuna i udowodnić, że jest najlepszym wojownikiem na Ziemi Ryu będzie musiał zapanować nad swoim Mrocznym Hadou.

na podstawie
Reiko Yoshida "Street Fighter Alpha" (manga)
studio
Capcom Company / Plum
data produkcji
1999
tytuł oryg.
Street Fighter Zero
inne tytuły
Street Fighter Zero: The Animation (pełny tytuł) Japonia
ストリートファイターZero Japonia
ストリートファイターZero The Animation (pełny tytuł) Japonia
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Bardzo dobra animacja

  ligator ocenił(a) film na 8

  Wedlug mnie znacznie lepsza pod wzgledem fabuly anizeli SF2.Jak i rownierz animacja jest lepsza przynajmniej o klase.Polecam!

 • Ciezko mi sie ogladalo.

  _Michal ocenił(a) film na 3

  A ja trasznie sie zawiodlem. Nie wiem, moze nie ta grupa docelowa. Jak bylem maly lubilem MK a nie SF, ale ten film byl bardzo meczacy. Nie watpie, ze da sie go lubic. Na pewno byl lepszy niz wersja z Van Dammem.