Sean Thornton

data urodzenia: 13 maja 1956
miejsce urodzenia:Portland, Oregon, USA
Kirk Thornton

biografia

Kirk Thornton jeszcze nie ma biografii na Filmwebie, możesz być pierwszym który ją doda!

znany z

ocena głosu

10 2 oceny
Naruto
Kisame Hoshigaki / Akahoshi / Kapitan Anbu / Gennou / Hosho / Kuromaru / Minister Zielonej Krainy / Muragumo Kurama / Shukkaku / Tazuna / Pan Hrabstwa Herbaty (ang. głos)
10 2 oceny
Sonic: Lost World
Orbot / Zik (ang. głos)
10 2 oceny
LEGO Dimensions
Jeż Shadow (głos)
9,0 2 oceny
Catherine
Thomas "Boss" Mutton (ang. głos)
8,5 2 oceny
Dynasty Warriors 4
Xiahou Dun / Meng Huo (ang. głos) (niewymieniony w czołówce)
8,3 3 oceny
Race Driver: GRID
Szef zespołu (głos)

filmografia

sortuj wg:

pokaż:

moja aktywność:

głosy
zwiń
2019 8,2
Kingdom Hearts III(2019)
(Gra wideo)

Saïx

  • (ang. głos)
2019 3,1
Left Alive(2019)
(Gra wideo)
  • (ang. głos)
  • (różne głosy)
2019 6,9
Dead or Alive 6(2019)
(Gra wideo)

NiCO's superior

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2019 6,8
Team Sonic Racing(2019)
(Gra wideo)

Jeż Shadow

  • (głos)
2018 6,0
BlazBlue: Cross Tag Battle(2018)
(Gra wideo)

Jubei

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2018 7,5
Octopath Traveler(2018)
(Gra wideo)
  • (ang. głos)
  • (różne głosy)
2018 6,0
Fist of the North Star: Lost Paradise(2018)
Hokuto ga Gotoku (Gra wideo)

Toki

  • (ang. głos)
2018 6,7
Naruto to Boruto: Shinobi Striker(2018)
(Gra wideo)

Kisame Hoshigaki / Shukaku

  • (ang. głos)
2018 2,6
Fallout 76(2018)
(Gra wideo)
  • (głos)
2018 7,3
SoulCalibur VI(2018)
(Gra wideo)

Siegfried Schtauffen / Nightmare / Rycerz weteran

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2017 8,0
Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia(2017)
Fire Emblem Echoes: Mo Hitori no Eiyuu (Gra wideo)

Nomah

  • (ang. głos)
2017 7,5
Śródziemie: Cień wojny(2017)
Middle-Earth: Shadow of War (Gra wideo)

Orkowie

  • (różne głosy)
2017 8,3
Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds(2017)
(Gra wideo)

Hishavan

  • (głos)
2017 6,2
Mała Wielka Stopa(2017)
The Son of Bigfoot

Japoński mężczyzna (Azjatycki inwestor)

  • (głos)
2017 6,6
Sonic Forces(2017)
(Gra wideo)

Jeż Shadow / Orbot

  • (ang. głos)
2017 7,1
The Elder Scrolls Online: Morrowind(2017)
(Gra wideo)
  • (różne głosy)
2016 8,0
Max & Me(2016)

Julius Kolbe

  • (głos)
2016 5,8
Mario & Sonic at the Rio 2016 Olympic Games(2016)
(Gra wideo)

Jeż Shadow / Zik

  • (ang. głos)
2016 8,0
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4(2016)
Naruto Shippuden: Narutimate Storm 4 (Gra wideo)

Mifune / Kisame Hoshigaki / Taiseki

  • (ang. głos)
2016 7,6
Tyranny(2016)
(Gra wideo)

Bleden Mark

  • (głos)
2016 7,8
Kono Sekai no Katasumi ni(2016)

Entarou Houjou

  • (ang. głos)
2016
Star Ocean: Anamnesis(2016)
(Gra wideo)
  • (ang. głos)
  • (różne głosy)
2015 4,0
Dziadek do orzechów(2015)
The Nutcracker Sweet (wideo)

Drosselmeyer / Dowódca / Myszy

  • (głos)
2015 5,0
God Eater 2: Rage Burst(2015)
(Gra wideo)

Isaac Feldman

  • (ang. głos)
2015 7,2
LEGO Dimensions(2015)
(Gra wideo)

Jeż Shadow

  • (głos)
2015
Zorro: The Chronicles(2015)
(serial TV 2015 - )

Demetrio Garcia

  • (głos)
2015 7,5
Heroes of the Storm(2015)
(Gra wideo)
  • (głos)
2015 8,3
One-Punch Man(2015)
(serial TV 2015 - )

Sitch / Snek / Zeniru / Człowiek Żaba

  • (ang. głos)
2014 6,2
Lichdom: Battlemage(2014)
(Gra wideo)

Rogiro / Zabójca

  • (głos)
2014 6,7
Sonic Boom(2014)
(serial TV 2014 - )

Orbot

  • (głos)
2014 3,3
Sonic Boom: Rise of Lyric(2014)
(Gra wideo)

Orbot

  • (głos)
2014 7,7
Śródziemie: Cień Mordoru(2014)
Middle-Earth: Shadow of Mordor (Gra wideo)

Orkowie

  • (różne głosy)
2014 7,1
Call of Duty: Advanced Warfare (2014)
(Gra wideo)
  • (różne głosy)
2014 8,2
Diablo III: Reaper of Souls(2014)
(Gra wideo)
  • (różne głosy)
2014 7,7
Guilty Gear Xrd -SIGN-(2014)
(Gra wideo)

Potemkin

  • (ang. głos)
2014 5,8
Dynasty Warriors 8: Empires(2014)
Shin Sangoku Musou 7 Empires (Gra wideo)

Xiahou Dun / Meng Huo

  • (ang. głos)
2014 7,3
Atelier Shallie: Alchemists of the Dusk Sea(2014)
Shallie no Atorie: Tasogare no Umi no Renkinjutsushi (Gra wideo)

Gerard Perriend

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2014 6,8
Etrian Odyssey 2 Untold: The Fafnir Knight(2014)
Shin Sekaiju no Meikyū 2 Fafuniiru no Kishi lit (Gra wideo)

Cass / Canaan

  • (ang. głos)
2014 7,5
Omega Quintet(2014)
(Gra wideo)

Tomekichi

  • (ang. głos)
2014 6,0
Shining Resonance(2014)
(Gra wideo)
  • (ang. głos)
  • (różne głosy)
2014 5,6
The Amazing Spider-Man 2(2014)
(Gra wideo)
  • (różne głosy)
2014 7,9
HearthStone: Heroes of Warcraft(2014)
(Gra wideo)
  • (głos)
2013 7,9
Naruto Shippuden: Narutimate Storm 3(2013)
(Gra wideo)

Fû / Kisame Hoshigaki / Mifune

  • (ang. głos)
2013 7,9
Infinity Blade III(2013)
(Gra wideo)

Terrovax

  • (głos)
2013 6,3
Sonic: Lost World(2013)
(Gra wideo)

Orbot / Zik

  • (ang. głos)
2013 6,4
Mario & Sonic at the Sochi 2014 Olympic Winter Games(2013)
(Gra wideo)

Jeż Shadow

  • (ang. głos)
2013 7,2
Lightning Returns: Final Fantasy XIII(2013)
(Gra wideo)
  • (ang. głos)
  • (różne głosy)
2013 6,0
Farm House 81(2013)

Vik von Vulture

  • (ang. głos)
2013 7,0
Gears of War: Judgment(2013)
(Gra wideo)

Reporterzy wiadomości / Ocalały

  • (różne głosy)
2013 6,4
Marvel Heroes(2013)
(Gra wideo)

Adam Warlock

  • (głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2013 7,5
Dynasty Warriors 8: Xtreme Legends(2013)
(Gra wideo)

Xiahou Dun / Meng Huo

  • (ang. głos)
2013 7,9
Shin Megami Tensei IV(2013)
(Gra wideo)

Murmur / Raphael / Groźny mężczyzna

  • (ang. głos)
2013 5,0
Attouteki Yuugi: Mugen Souls Z(2013)
(Gra wideo)

Bertram

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2012 7,4
Final Fantasy XIII-2(2012)
Fainaru fantajî XIII-2 (Gra wideo)
  • (ang. głos)
  • (różne głosy)
2012 6,6
Niesamowity Spider-Man(2012)
The Amazing Spider-Man (Gra wideo)
  • (różne głosy)
2012 4,3
Battleship: Bitwa o Ziemię(2012)
Battleship (Gra wideo)

Kapitan Willie Perozzi

  • (głos)
2012 7,6
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generation(2012)
(Gra wideo)

Kisame Hoshigaki / Fuu

  • (ang. głos)
2012 7,2
Binary Domain(2012)
(Gra wideo)

Amada / Mifune

  • (ang. głos)
2012 6,7
Dead or Alive 5(2012)
(Gra wideo)

Gen Fu

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2012 7,0
Resident Evil 6(2012)
BioHazard 6 (Gra wideo)

BSAA

  • (ang. głos)
2012 7,2
Call of Duty: Black Ops II(2012)
(Gra wideo)

Sekretarz Skarbu

  • (głos)
2012 8,0
Code of Princess(2012)
(Gra wideo)

Tsukikage

  • (ang. głos)
2012 7,6
Sonic & Sega All Stars Racing Transformed(2012)
(Gra wideo)

Shadow the Hedgehog

  • (ang. głos)
2012 7,7
World of Warcraft: Mists of Pandaria(2012)
(Gra wideo)

Rommath

  • (głos)
2012 6,7
SoulCalibur V(2012)
(Gra wideo)

Rycerz, weteran

  • (ang. głos)
2012 5,8
Piotruś Królik(2012)
Peter Rabbit (serial TV 2012 - )

Jeremi Rybak

  • (głos)
2012 8,2
Fire Emblem: Awakening(2012)
Fire Emblem: Kakusei (Gra wideo)

Yen'fay

  • (ang. głos)
2012 5,7
Królowa Śniegu(2012)
Snezhnaya koroleva

Zarządca przytułku / Sługa / Rudzielec / Bandyta

  • (głos)
2012 8,0
Guild Wars 2(2012)
(Gra wideo)

Brakk / Cameron / Surge Searjaw / Mężczyzna / Theo

  • (głos)
2012 7,2
Resident Evil: Revelations(2012)
Biohazard: Revelations (Gra wideo)

Parker Luciani

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2012 7,5
Bravely Default: Flying Fairy(2012)
(Gra wideo)

Barras Lehr

  • (ang. głos)
2012 6,9
Ys: Memories of Celceta(2012)
Ys: Foliage Ocean in Celceta (Gra wideo)

Duren / Gadis

  • (ang. głos)
2011 6,7
Mario & Sonic at the London 2012 Olympic Games(2011)
(Gra wideo)

Jeż Shadow

  • (ang. głos)
2011 7,5
Sonic Generations(2011)
(Gra wideo)

Jeż Shadow

  • (ang. głos)
2011 6,8
Might & Magic: Heroes VI(2011)
(Gra wideo)

Gerhart

  • (głos)
2011 7,7
Star Wars: The Old Republic(2011)
(Gra wideo)
  • (różne głosy)
2011 8,0
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact(2011)
(Gra wideo)

Kisame Hoshigaki / Fukasaku / Mifune

  • (ang. głos)
2011 7,7
Catherine(2011)
(Gra wideo)

Thomas "Boss" Mutton

  • (ang. głos)
2011 7,3
BlazBlue: Continuum Shift Extend(2011)
(Gra wideo)

Jubei

  • (ang. głos)
2011 6,0
Mix Master: Final Force(2011)
(serial TV 2011 - )

Bubuka

  • (głos)
2011 8,0
Dynasty Warriors 7(2011)
(Gra wideo)

Xiaho Dun / Meng Huo

  • (ang. głos)
2011 8,6
The Elder Scrolls V: Skyrim(2011)
(Gra wideo)
  • (głos)
2011 7,2
List do Momo(2011)
Momo e no Tegami

Kazuo Miyaura

  • (ang. głos)
2011 7,9
Saints Row: The Third(2011)
(Gra wideo)

Przechodzień

  • (różne głosy)
2011 5,0
Atelier Meruru: The Apprentice of Arland(2011)
Meruru no Atelier: Arland no Renkinjutsushi 3 (Gra wideo)

Dessier Hahlsner Arls / Hagel

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2011 2,7
Steel Battalion: Heavy Armor(2011)
(Gra wideo)

Winfield Powers

  • (ang. głos)
2010 4,8
Arcania: Gothic 4(2010)
(Gra wideo)
  • (ang. głos)
  • (różne głosy)
2010 7,3
Singularity(2010)
(Gra wideo)
  • (różne głosy)
2010 7,6
Call of Duty: Black Ops(2010)
(Gra wideo)
  • (różne głosy)
2010 4,3
AniMen: Triton Force(2010)

Conner

  • (głos)
2010 7,1
Final Fantasy XIII(2010)
Fainaru Fantajī Sātīn (Gra wideo)

Mieszkaniec Kokonu

  • (ang. głos)
2010 7,7
Sonic Colors(2010)
(Gra wideo)

Orbot / Jeż Shadow

  • (ang. głos)
  • (różne głosy)
2010 8,3
Kingdom Hearts: Birth by Sleep(2010)
(Gra wideo)

Isa

  • (ang. głos)
2010 7,1
Majin and the Forsaken Kingdom(2010)
(Gra wideo)

Zwierzęta

  • (ang. głos)
2010 7,7
Metro 2033(2010)
(Gra wideo)
  • (głos)
2010 8,0
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2(2010)
(Gra wideo)

Fukasaku

  • (ang. głos)
2010 3,4
Sonic Free Riders(2010)
(Gra wideo)

Jeż Shadow

  • (ang. głos)
2010 7,2
BlazBlue: Continuum Shift(2010)
(Gra wideo)

Jubei

  • (ang. głos)
2010 7,5
End of Eternity(2010)
(Gra wideo)

Juris

  • (ang. głos)
2010 7,9
World of Warcraft: Cataclysm(2010)
(Gra wideo)

Zaklęty mag / Mostrasz

  • (głos)
2010 5,7
Kane & Lynch 2: Dog Days(2010)
(Gra wideo)
  • (ang. głos)
2009 7,3
Marvel: Ultimate Alliance 2(2009)
(Gra wideo)

Elektro

  • (głos)
2009 7,8
Kingdom Hearts 358/2 Days(2009)
(Gra wideo)

Saïx

  • (ang. głos)
2009 8,1
Call of Duty: Modern Warfare 2(2009)
(Gra wideo)
  • (różne głosy)
2009 7,6
Silent Hill: Shattered Memories(2009)
(Gra wideo)

Harry Mason

  • (głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2009 7,2
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3(2009)
(Gra wideo)

Kisame Hoshigaki

  • (ang. głos)
2009 6,2
Naruto Shippuden: Clash of Ninja Revolution 3(2009)
(Gra wideo)

Kisame Hoshigaki

  • (ang. głos)
2009 5,8
Naruto Shippuden: Dragon Blade Chronicles(2009)
(Gra wideo)

Kisame Hoshigaki

  • (ang. głos)
2009 6,6
Naruto Shippuden: Legends: Akatsuki Rising(2009)
(Gra wideo)

Kisame Hoshigaki

  • (ang. głos)
2009 5,2
Happy wkręt 2(2009)
Happily N'Ever After 2

Munk

  • (głos)
2009 6,3
Władca Pierścieni: Podbój(2009)
The Lord of the Rings: Conquest (Gra wideo)

Grima Gadzi Język

  • (głos)
2009 6,2
Potwory kontra Obcy(2009)
Monsters vs. Aliens (Gra wideo)
  • (głos)
2009 6,2
MagnaCarta II(2009)
(Gra wideo)

Nix

  • (ang. głos)
2009 7,7
Superman: Red Son(2009)
(serial TV 2009 - )

Jimmy Olsen / Batman / Green Lantern "Hal Jordan

  • (głos)
2009 6,0
Atelier Rorona: The Alchemist of Arland(2009)
Rorona no Atelier: Arland no Renkinjutsushi (Gra wideo)

Hagel

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2009 8,2
Dragon Age: Początek(2009)
Dragon Age: Origins (Gra wideo)

Aneirin / Nevin / Uczony Gertek / Roshen / Zwiadowca z Głębokich Ścieżek / Ojciec Nessy / Zbir kartelu / Elf z Obcowiska / Strażnik Prób / Krasnoludzki żołnierz / Elfi zbir z Obcowiska / Strażnik Harrowmonta / Powierzchniowiec / Elfi strażnik apartamentu / Strażnik z Pałacu królewskiego / Obywatel Orzammaru / Kupiec z Diamentowego Zakątka

  • (głos)
2008 8,2
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2(2008)
Code Geass: Hangyaku no Lelouch R2 (serial TV 2008 - )

Kaname Ohgi

  • (ang. głos)
2008 6,8
Resident Evil: Degeneracja(2008)
Baiohazâdo: Dijenerêshon

Prezydent

  • (ang. głos)
2008 4,7
Gothic 3: Zmierzch bogów(2008)
Gothic 3: Forsaken Gods (Gra wideo)
  • (ang. głos)
  • (różne głosy)
2008 7,3
Vampire Knight Guilty(2008)
(serial TV 2008 - )

Kelner

  • (ang. głos)
2008 8,0
Race Driver: GRID(2008)
(Gra wideo)

Szef zespołu

  • (głos)
2008 6,1
Tom Clancy's EndWar(2008)
(Gra wideo)
  • (głos)
2008 7,1
Saints Row 2(2008)
(Gra wideo)
  • (różne głosy)
2008 8,8
Persona 4(2008)
(Gra wideo)

Kinshiro "Król Moron" Morooka

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2008 6,3
Naruto: Path of the Ninja 2(2008)
(Gra wideo)

Kisame Hoshigaki

  • (ang. głos)
2008 7,1
Naruto: Ultimate Ninja Heroes 2 - The Phantom Fortress(2008)
Naruto: Narutimate Portable Mugenjou no Maki (Gra wideo)

Kisame Hoshigaki

  • (ang. głos)
2008 7,9
Warriors Orochi 2(2008)
(Gra wideo)

Meng Huo / Xiahou Dun

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2008 7,7
Naruto: The Broken Bond(2008)
(Gra wideo)

Kisame Hoshigaki

  • (ang. głos)
2008 7,6
Naruto: Ultimate Ninja Storm(2008)
(Gra wideo)

Kisame Hoshigaki

  • (ang. głos)
2008 6,3
Operation Darkness(2008)
(Gra wideo)
  • (ang. głos)
  • (różne głosy)
  • (niewymieniony w czołówce)
2007 7,0
Strait Jacket(2007)
(miniserial 2007 - 2008)

George Thomson

  • (ang. głos)
2007 7,3
Blue Dragon(2007)
(serial TV 2007 - 2008)

Minotaur

  • (ang. głos)
2007 8,1
Naruto Shippūden(2007)
(serial TV 2007 - 2017)

Chiriku / Fukasaku / Fuu / Joseki / Kisame Hoshigaki / Mifune / Sajo / Kapitan Piaskowych Zabójców / Tazuna / Tonbei / Szef klanu Tsuchigumo / Daimyô Kraju Ziemi / Ninja z klanu Hyûga / Ninja z Wioski Liścia / Kirigakure Hunter-nin / Osoba robiąca kukiełki / Więzień fortecy

  • (ang. głos)
2007 7,4
Supreme Commander(2007)
(Gra wideo)
  • (głos)
2007 7,1
Spider-Man: Web of Shadows(2007)
(Gra wideo)
  • (różne głosy)
2007 7,1
Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2(2007)
(Gra wideo)
  • (głos)
2007 6,2
Time Crisis 4(2007)
(Gra wideo)

Przywódca terrorystów

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2007 7,2
Ace Combat 6: Fires of Liberation(2007)
(Gra wideo)

Sierżant Louis McKnight

  • (ang. głos)
  • (różne głosy)
  • (niewymieniony w czołówce)
2007 7,1
Dynasty Warriors 6(2007)
(Gra wideo)

Xiahou Dun

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2007 5,3
Project Sylpheed(2007)
(Gra wideo)

Pilot tankowca

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2007 7,6
5 centymetrów na sekundę(2007)
Byōsoku 5 Centimeter

Nauczyciel

  • (ang. głos)
2007 6,2
Ghost Rider(2007)
(Gra wideo)

Mefisto

  • (głos)
2007 7,2
Warriors Orochi(2007)
(Gra wideo)

Meng Huo / Xiahou Dun

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2007 7,0
Naruto Shippuden: Narutimate Accel(2007)
(Gra wideo)

Kisame Hoshigaki

  • (głos)
2007 7,3
Trauma Center: New Blood(2007)
(Gra wideo)

Robert Cromwell

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2007 6,8
Wild Arms 5(2007)
(Gra wideo)

Fereydoon / Joseph Russellberg / Sol Niger

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2007 6,8
Grim Grimoire(2007)
(Gra wideo)

Gammel Dore

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2007 8,9
.hack//G.U. Vol.3//Redemption(2007)
(Gra wideo)

Negimaru / Antares / Azure Orca

  • (ang. głos)
2006 6,6
Tokko(2006)
(serial TV 2006 - )

Takeru Inukai

  • (ang. głos)
2006 8,2
Code Geass: Lelouch of the Rebellion(2006)
Code Geass: Hangyaku no Lelouch (serial TV 2006 - 2007)

Kaname Ohgi

  • (ang. głos)
2006 7,4
Fate/Stay Night(2006)
(serial TV 2006 - )

Kiritsugu Emiya

  • (ang. głos)
2006 7,5
Gekijouban Bleach: Memories of Nobody(2006)

Riyan / Ojciec Tomoya

  • (ang. głos)
2006 8,3
Company of Heroes: Kompania braci(2006)
Company of Heroes (Gra wideo)
  • (głos)
2006 7,1
Dirge of Cerberus: Final Fantasy VII(2006)
(Gra wideo)
  • (ang. głos)
  • (różne głosy)
2006 8,1
Suikoden V(2006)
Gensou Suikoden V (Gra wideo)

Wilhelm / Rahal / Babbage

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2006 7,7
Disgaea 2: Cursed Memories(2006)
Makai Senki Disgaea 2 (Gra wideo)

Fubuki / Sammy / Czerwony pryzmat

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2006 7,9
Xenosaga Episode III: Also Sprach Zarathustra(2006)
Xenosaga Episode III: Zarathustra wa Kaku Katariki (Gra wideo)

Hermann / Matthews

  • (ang. głos)
2006 7,1
Ace Combat Zero: The Belkan War(2006)
(Gra wideo)

Erich Hillenberand

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2006 6,7
Atelier Iris: Grand Fantasm(2006)
(Gra wideo)

Ash F. Abenstein / Hagel

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2006 5,8
Dynasty Warriors 5: Empires(2006)
(Gra wideo)

Meng Huo / Xiahou Dun

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2006 6,8
Naruto: Ultimate Ninja Heroes(2006)
(Gra wideo)

Kisame Hoshigaki

  • (ang. głos)
2006 5,5
Culdcept Saga(2006)
(Gra wideo)

Koenig

  • (ang. głos)
  • (różne głosy)
2006 7,7
Samurai Champloo(2006)
(Gra wideo)

Jin

  • (ang. głos)
2006 6,1
Digimon Savers(2006)
(serial TV 2006 - )

Dowódca Yushima

  • (ang. głos)
2006 5,4
Digimon World Data Squad(2006)
(Gra wideo)

Homer Yushima / Creepymon / Lucemon

  • (ang. głos)
2006 5,0
Chikyuu Boueigun 3(2006)
(Gra wideo)

Żołnierze EDF

  • (ang. głos)
2006 8,0
.hack//G.U. Vol.2//Reminisce(2006)
(Gra wideo)

Antares / Azure Orca / Negimaru

  • (ang. głos)
2006 6,8
Naruto Movie 3: Dai Koufun! Mikazuki Jima no Animal Panic Dattebayo!(2006)

Korega

  • (ang. głos)
2006 5,8
Red Steel(2006)
(Gra wideo)
  • (ang. głos)
2006 6,0
EverQuest II: Kingdom of Sky(2006)
(Gra wideo)
  • (głos)
2006 6,0
Growlanser V Generations(2006)
(Gra wideo)

Seldous / Neylern Healers

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2006 7,0
Baten Kaitos II: Hajimari no Tsubasa to Kamigami no Shishi(2006)
(Gra wideo)

Shanath

  • (ang. głos)
2006 8,0
.hack//G.U. vol. 1//Rebirth(2006)
(Gra wideo)

Negimaru / Antares

  • (ang. głos)
2006 6,6
Ar tonelico: Melody of Elemia(2006)
(Gra wideo)

Leard Barsett / Flamia / Rycerz kościelny / Dowódca rycerzy Elemii / Duży mężczyzna

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2005 6,6
IGPX: Immortal Grand Prix(2005)
(serial TV 2005 - 2006)
  • (różne głosy)
2005 7,1
Gun x Sword(2005)
(serial TV 2005 - )

The Claw

  • (ang. głos)
2005 6,2
Nomad(2005)

Barak

  • (ang. głos)
2005 7,6
Tenjou Tenge: The Ultimate Fight(2005)
(miniserial 2005 - )

Bunshichi Tawara

  • (ang. głos)
2005 8,1
Eyeshield 21(2005)
(serial TV 2005 - 2008)

Kazuki Juumonji

  • (ang. głos)
2005 6,3
Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan(2005)
(miniserial 2005 - )

Zansu

  • (ang. głos)
2005 7,2
Codename: Panzers - Faza druga(2005)
Codename: Panzers - Phase Two (Gra wideo)

Dario DeAngelis

  • (głos)
2005 8,0
Rogue Galaxy(2005)
(Gra wideo)

Starr / Zax Morarty / Lord Logan / Król Rak

  • (ang. głos)
2005 7,0
Grandia III(2005)
(Gra wideo)

Rotts

  • (ang. głos)
  • (różne głosy)
  • (niewymieniony w czołówce)
2005 8,3
Tales of the Abyss(2005)
(Gra wideo)

Jade Curtiss

  • (ang. głos)
  • (różne głosy)
  • (niewymieniony w czołówce)
2005 7,5
Urban Reign(2005)
(Gra wideo)

Gangsterzy

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2005 6,7
Death by Degrees(2005)
(Gra wideo)

Żołnierze

  • (głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2005 7,3
Dynasty Warriors 5(2005)
(Gra wideo)

Xiahou Dun / Meng Huo

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2005 8,7
Kingdom Hearts II(2005)
(Gra wideo)

Saïx

  • (ang. głos)
2005 6,2
Dragonshard(2005)
(Gra wideo)
  • (głos)
2005 7,6
Atelier Iris: Eternal Mana 2(2005)
(Gra wideo)

Hagel

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2005 7,0
Romancing SaGa: Minstrel Song(2005)
(Gra wideo)

Darque

  • (ang. głos)
  • (różne głosy)
  • (niewymieniony w czołówce)
2005 7,9
Shin Megami Tensei: Digital Devil Saga 2(2005)
(Gra wideo)

Roland

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2005 7,4
Naruto: Ultimate Ninja 3(2005)
(Gra wideo)

Kisame Hoshigaki

  • (ang. głos)
2005 6,0
Poncotsu Roman Daikatsugeki Bumpy Trot(2005)
(Gra wideo)

Koper

  • (ang. głos)
  • (różne głosy)
  • (niewymieniony w czołówce)
2005 6,6
Beatdown: Fists of Vengeance(2005)
(Gra wideo)

Członkowie gangu

  • (ang. głos)
  • (różne głosy)
  • (niewymieniony w czołówce)
2005 6,0
Koukyoushihen Eureka Seven - TR1: New Wave(2005)
(Gra wideo)
  • (ang. głos)
  • (różne głosy)
  • (niewymieniony w czołówce)
2005 7,2
Doraemon(2005)
(serial TV 2005 - )

Tata Wielkiego G

  • (ang. głos)
2005 6,0
Phantom Kingdom(2005)
(Gra wideo)

Dryzen

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2004 7,9
Saiyuki Gunlock(2004)
(serial TV 2004 - )

Nii Jyeni

  • (ang. głos)
2004 7,9
Bleach(2004)
(serial TV 2004 - 2012)

Żniwiarz Dusz Dziewiątej Dywizji / Eikichiro Saido / Gegetsuburi / Gyokaku Kumoi / Hinagiku / Hiyosu / Pan Wieprzowina / Student / Ugaki / Zennosuke Kurumadani

  • (ang. głos)
  • (narrator)
2004 6,9
Tenjo Tenge(2004)
Tenjō Tenge (serial TV 2004 - )

Bunshichi Tawara

  • (ang. głos)
2004 7,5
Kyō kara Maō!(2004)
(serial TV 2004 - 2006)

Adalbert

  • (ang. głos)
2004 6,8
Kapłanki przeklętych dni(2004)
Kannazuki no Miko (serial TV 2004 - )

Girochi

  • (ang. głos)
2004 8,1
Samurai champloo(2004)
Samurai chanpurû (serial TV 2004 - 2005)

Jin

  • (ang. głos)
2004 7,2
Shin Getter Robo(2004)
(miniserial 2004 - )

Hayato Jin

  • (ang. głos)
2004 6,5
Suikoden IV(2004)
Genso Suikoden IV (Gra wideo)

Gary

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2004 6,2
Neo Contra(2004)
(Gra wideo)

Roślina Contra

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2004 6,0
Phantom Brave(2004)
(Gra wideo)

Konfenansjer Hamm

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2004 6,7
Xenosaga Episode II: Jenseits von Gut und Bose(2004)
(Gra wideo)

Kapitan Matthews

  • (ang. głos)
2004 8,1
Star Ocean: Till the End of Time(2004)
(Gra wideo)

Lancar / Żołnierz Vendeen

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2004 8,1
Ace Combat: Squadron Leader(2004)
Ace Combat 5: The Unsung War (Gra wideo)

AWACS Thunderhead

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2004 6,5
Atelier Iris: Eternal Mana(2004)
Irisu no Atorie Etānaru Mana (Gra wideo)

Higal / Gimlit / Władca ziemi

  • (różne głosy)
  • (niewymieniony w czołówce)
2004 6,8
Naruto: Ultimate Ninja 2(2004)
(Gra wideo)

Kisame Hoshigaki

  • (ang. głos)
2004 8,0
Samurai Warriors(2004)
Sengoku Musou (Gra wideo)

Kennyo Honganji / Katsuyori Takeda / Oficer Morichika Chosokabe

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2004 6,7
Breakdown(2004)
(Gra wideo)
  • (ang. głos)
  • (różne głosy)
  • (niewymieniony w czołówce)
2004 6,7
Scaler(2004)
(Gra wideo)

Obozowy

  • (głos)
2004 7,2
Otogizoushi(2004)
(serial TV 2004 - 2005)

Usui no Sadamitsu

  • (ang. głos)
2004 8,0
Shadow Hearts: Covenant(2004)
(Gra wideo)

Ojciec Yuri

  • (ang. głos)
2003 6,7
.hack//Tasogare no udewa densetsu(2003)
(serial TV 2003 - )

Rycerz Cerulean

  • (ang. głos)
  • (głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2003 7,9
Wolf's Rain(2003)
(serial TV 2003 - )

Ojciec Leari / Laborant

  • (ang. głos)
2003 8,1
Texhnolyze(2003)
(serial TV 2003 - )

Iwata (ang.)

  • (głos)
2003 7,9
Saiyūki Reload(2003)
(serial TV 2003 - 2004)

Ni Jyeni

  • (ang. głos)
2003 6,7
Onegai Twins(2003)
(serial TV 2003 - )

Hyosuke Magumo

  • (ang. głos)
2003 7,3
Shingetsutan Tsukihime(2003)
(serial TV 2003 - )

Roa

  • (ang. głos)
2003 6,2
.hack//Infection Part 1(2003)
(Gra wideo)

Orca

  • (ang. głos)
2003 5,2
.hack//Outbreak Part 3(2003)
(Gra wideo)

Orca

  • (ang. głos)
2003 6,1
Mission: Impossible - Operation Surma(2003)
(Gra wideo)

Simon Algo / George Spelvin

  • (głos)
2003 7,3
Dynasty Warriors 4(2003)
Shin Sangoku Musou 3 (Gra wideo)

Xiahou Dun / Meng Huo

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2003 3,5
Dynasty Tactics 2(2003)
(Gra wideo)

Xiahou Dun / Taishi Ci

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2003 7,1
Sky Blue(2003)
Wonderful Days

Cade

  • (ang. głos)
2003 7,8
Front Mission 4(2003)
(Gra wideo)

Billy Renges

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2003 7,7
Oldboy(2003)
Oldeuboi

Cheol-woong Park

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2002 7,1
.hack//Sign(2002)
(serial TV 2002 - 2003)

Orca (ang.)

  • (głos)
2002 7,5
Chobits(2002)
(serial TV 2002 - )

Barman / Właściciel Pessa / Kierowca / Policjant / Księgarz

  • (ang. głos)
  • (różne głosy)
  • (głos)
2002 5,0
Rikujō Bōei-tai Mao-chan(2002)
(serial TV 2002 - )

Adelbert von Maruyama (ang.)

  • (głos)
2002 7,8
Naruto(2002)
(serial TV 2002 - 2007)

Kisame Hoshigaki / Akahoshi / Kapitan Anbu / Gennou / Hosho / Kuromaru / Minister Zielonej Krainy / Muragumo Kurama / Shukkaku / Tazuna / Pan Hrabstwa Herbaty

  • (ang. głos)
2002 7,3
Love Hina Again(2002)
(miniserial 2002 - )

Seta Noriyasu

  • (ang. głos)
2002 7,1
Onegai Teacher(2002)
(serial TV 2002 - )

Hyosuke Magumo

  • (ang. głos)
2002 7,8
Witch Hunter Robin(2002)
(serial TV 2002 - 2003)

Shiro Masuda

  • (ang. głos)
2002 7,4
Xenosaga Episode I: Chikara e no Ishi(2002)
(Gra wideo)

Kapitan Matthews

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2002 7,0
Garerianzu: Asshu(2002)
(Gra wideo)

Major Romero

  • (ang. głos)
2002 5,9
Alive(2002)

Kojima

  • (ang. głos)
2002 4,5
eX-Driver The Movie(2002)

Lovebird, Thug

  • (ang. głos)
2001 7,3
Scryed(2001)
(serial TV 2001 - )

Hideki / Urizane

  • (ang. głos)
  • (narrator)
2001 6,7
Kaze no Yōjinbō(2001)
(serial TV 2001 - 2002)

Samekichi Shirogane

  • (ang. głos)
  • (głos)
2001 6,0
Cyborg 009: The Cyborg Soldier(2001)
(serial TV 2001 - 2002)

Cyborg 002

  • (głos)
2001 7,0
Love Hina Spring Special - I wish Your Dream(2001)
(wideo)

Seta Noriyasu

  • (ang. głos)
2001 7,7
Kessen 2(2001)
(Gra wideo)

Cao Cao

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2001 8,1
Jungle wa itsumo Hare nochi Guu(2001)
(serial TV 2001 - )

Reiji

  • (ang. głos)
2001 8,9
Silent Hill 2(2001)
(Gra wideo)

Doktor / Gospodarz programu

  • (ang. głos)
2001 6,0
Babel Nisei(2001)
(serial TV 2001 - )

Ron Matthews / Kierownik Unias / Kelner

  • (ang. głos)
2001 6,6
Shaolin soccer(2001)
Siu lam juk kau

Spiker / Trener Hunga

  • (ang. głos)
2001 7,6
Metropolis(2001)

Towarzysz podczas powstania

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
2000 6,0
Jinzô ningen Kikaidâ: The Animation(2000)
(serial TV 2000 - )

Hanpei Hattori

  • (ang. głos)
  • (głos)
2000 7,2
Digimon Adventure 02(2000)
(serial TV 2000 - 2001)

Mummymon / Starszy brat Poi / Gabumon

  • (ang. głos)
2000 6,6
Transformers: Robots in Disguise(2000)
(serial TV 2000 - )

Dr Onishi / Ojciec Carla

  • (ang. głos)
2000 6,3
Digimon(2000)
Digimon: The Movie

Gabumon / MetalGarurumon / Omnimon

  • (głos)
2000 6,5
The Bouncer(2000)
(Gra wideo)

Dowódca

  • (ang. głos)
1999 6,8
Digimon(1999)
Digimon Adventure (serial TV 1999 - 2000)

Gabumon / Garurumon / Tsunomon / Hiroshi Yushima / WereGarurumon / Tsunomon / MetalGarurumon / Mummymon / Taka / Takehiro Matsuda / Karatenmon / Pan Himi / Brat Poi

  • (ang. głos)
1999 8,1
GTO, czyli Great Teacher Onizuka(1999)
GTO: Great Teacher Onizuka (serial TV 1999 - 2000)

Koji Sannomaru / Noboru Yoshikawa / Ryuji Danma / Yoshito Kikuchi / Spiker / Menedżer Burger Shop / Hidero Ohsawa / Hiroshi Kochatani / Punk / Punk z klasy 0 / Student / Nauczyciel

  • (ang. głos)
1999 7,3
Silent Bomber(1999)
(Gra wideo)

John Loss

  • (ang. głos)
1999 6,3
Dual! Paralle lunlun monogatari(1999)
(serial TV 1999 - )

Ken Senada

  • (ang. głos)
1998 6,0
Sheng Hua Shou Shi(1998)

Niepokonany Woody

  • (ang. głos)
1998 7,0
Kurogane Communication(1998)
(serial TV 1998 - 1999)

Reeves

  • (głos)
1998 7,5
Brave Fencer Musashiden(1998)
(Gra wideo)

Ed

  • (ang. głos)
1998 6,5
Devil Summoner: Soul Hackers(1998)
(Gra wideo)

Finnegan

  • (ang. głos)
1997 7,8
Perfect Blue(1997)

Yamashiro

  • (ang. głos)
1997 6,7
Granstream Denki: The Granstream Saga(1997)
(Gra wideo)

Slayzer

  • (ang. głos)
1996 7,6
Black Jack(1996)

Blackjack (ang.)

  • (głos)
1995 7,5
Yû yû hakusho: Eizô hakusho 2(1995)
(miniserial 1995 - 1996)

Jaganshi Hiei (ang.)

  • (głos)
1995 7,8
Magiczne Harce(1995)
Fushigi Yuugi (serial TV 1995 - 1996)

Hotohori

  • (ang. głos)
1995 8,3
3x3 Oczy(1995)
Sazan aizu seima densetsu (miniserial 1995 - 1996)

Napalba / Benares / Chokai

  • (ang. głos)
1994 6,9
Uliczny wojownik 2(1994)
Sutorîto Faitâ II gekijô-ban

Kapitan Guile

  • (głos)
1994 7,0
Superświnka(1994)
Tonde Būrin (serial TV 1994 - )

Milton Massen (ang.)

  • (głos)
1994 7,2
Yū Yū Hakusho: Eizō Hakusho(1994)
(miniserial 1994 - 1995)

Jaganshi Hiei (ang.)

  • (głos)
1993 6,0
8 Man After(1993)
(miniserial 1993 - )

Chen / Eddie

  • (ang. głos)
1993 7,7
Ninja Scroll(1993)
Jūbee Ninpūchō

Hanza / Mujuro Utsutsu

  • (ang. głos)
1992 7,4
Yū Yū Hakusho(1992)
(serial TV 1992 - 1995)

Jaganshi Hiei (ang.)

  • (głos)
1992 7,1
Ys: Tenkū no Shinden - Adol Christen no Bōken(1992)
(miniserial 1992 - 1993)

Darm / Ruta

  • (ang. głos)
1992 8,0
Teknoman(1992)
Space Knight Tekkaman Blade (serial TV 1992 - 1993)
  • (ang. głos)
1991 5,6
Koko wa Greenwood(1991)
(miniserial 1991 - 1993)

Kazuhiro Hasukawa

  • (ang. głos)
1990 7,2
Nikita(1990)
La Femme Nikita

Kojot

  • (ang. głos)
  • (niewymieniony w czołówce)
1989 6,7
Midnight Eye Gokū(1989)
(wideo)

Genji Hakuryu / Operator monitoringu / Tamiya

  • (ang. głos)
1989 6,7
Ys(1989)
(miniserial 1989 - 1991)

Ruta / Kaita

  • (ang. głos)
1988 7,4
Akai Koudan Zillion Utahime Yakyoku(1988)
(wideo)
  • (ang. głos)
1988 7,8
Akira(1988)

(wersja Animaze 2001)

  • (ang. głos)
  • (różne głosy)
1986 7,0
Zbroja Boga(1986)
Long xiong hu di
  • (ang. głos)
1985 7,2
Vampire Hunter D(1985)
Kyūketsuki Hunter D (wideo)

Symbiont (Lewa Dłoń)

  • (ang. głos)
1984 7,5
Hokuto no Ken(1984)
(serial TV 1984 - 1987)

Toki

  • (ang. głos)
1981 7,9
Mobile Suit Gundam Movie I(1981)
Kidō Senshi Gundam
  • (ang. głos)
  • (różne głosy)
1978 6,4
Rupan sansei: Mamo karano chousen(1978)
(TV)

Goemon Ishikawa

  • (ang. głos)
1973 7,0
Panda Kopanda: Amefuri Circus no Maki(1973)
  • (ang. głos)
1972 7,1
Panda Kopanda(1972)
  • (ang. głos)
gościnnie
rozwiń
aktor
rozwiń
scenarzysta
rozwiń
we własnej osobie
rozwiń

dodaj nowy temat na forum

twórcy strony zobacz więcej

Cieszymy się, że Ty też masz łeb pełen filmów i chcesz podzielić się swoją wiedzą z innymi.
Niniejsza strona została utworzona dzięki takim jak Ty! Najwięcej treści dodali:

Dowiedz się więcej o

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię