Repertuar filmu w Tczewie i okolicach

Nie znalezlismy miasta lub kina odpowiadajacemu Twojemu wyszukiwaniu

Repertuar Filmu Strefa interesów

Strefa interesów

The Zone of Interest
1h 46m
Komendant obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau Rudolf Höss i jego żona Hedwiga próbują ułożyć sobie rodzinne życie w domu z ogrodem, który znajduje się tuż obok obozu.
Niestety, nie znaleźliśmy seansów w Tczewie lub
Strefa interesów
Zwiastun nr 1 (polski)
nr 1 (polski) 2024-02-07T12:23:07 https://fwcdn.pl/webv/80/85/68085/68085.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/103/10014103/Strefa_interesow__2023__zwiastun_PL__w_kinach_od_8_marca.vp9.1080p.webm

Rudolf (Christian Friedel) wraz z żoną Hedwig (Sandra Hüller) oraz czwórką dzieci i psem mieszkają w przestronnym, pedantycznie czystym domu z wypielęgnowanym ogrodem i szklarnią. Celebrują rodzinne obiady, marzą o wakacjach w ukochanych Włoszech. W weekendy lubią popływać kajakami lub pospacerować po lesie z przyjaciółmi. Jednak zza ścian ich domu często dobiegają niepokojące odgłosy, a czasem rozpaczliwe krzyki, ponieważ Rudolf Höss jest komendantem obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau.

premiera

Magazyn SFP
8
Wyrafinowany, brutalistycznie (nie brutalnie!) wystylizowany film o rodzinie komendanta obozu w Oświęcimiu, pokazujący perfekcję i zwyczajność zła. Są pęknięcia
8
Spoiler Master Podcast
8
Willa Hössa jako makieta najciemniejszej strony nowoczesności; godny Tatiego i Hanekego zarazem balet zwykłych gestów w mistrzowsko tkanej dźwięko-przestrzeni.
6

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones