PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691793}
6,0 8 313
ocen
6,0 10 1 8313
Stretch
powrót do forum filmu Stretch

Fany 7/10

ocenił(a) film na 7

Dobra komedia, główna rola moim zdaniem mistrzowska ;) szkoda, że nie wyszedł u nas. naprawdę dobrze się oglądało, fajna historia, dobra muzyka w tle, dobre zakończenie.

JangoFett

Popieram , z początku wydaje się banalny i nic szczególnego , ale w miarę oglądania coraz lepszy , miejscami śmieszny ekstra muzyka , końcówka super.Fajny film , który ryje w mózgu.

ocenił(a) film na 6
JangoFett

Niby fajny,choć miejscami głupota głównego bohatera, jest aż zanadto irytująca.Mogło być nieco śmieszniej, gdyby dorzucili jakiegoś komika w stylu Charlie Sheena.

pokemon227

Charliego nie było, ale żart o nim się pojawił przecież.

ocenił(a) film na 3
JangoFett

Troszeczkę pozazdrościłem tym wszystkim, którzy bawili się na tym filmie. Jakiż odmieniec ze mnie no ale cóż, obce mi jest amerykańskie poczucie humoru. Jest jednak coś co mnie z tym filmem łączy to częstokroć powtarzane słowo: przeznaczenie - moim przeznaczeniem było obejrzenie kolejnej nijakiej, amerykańskiej komedii - 3/10 !!!

ocenił(a) film na 6
Szpila_1308

ojujoj Szpila, trza nabrać trochę dystansu, być trochę bardziej elastycznym i jakoś to będzie ;)

ocenił(a) film na 3
Rastan_2

Naprawdę staram się jak mogę no i jak po grudach - co nie znaczy, że nie zdarzają się jednak takie co to grymas uśmiechu wywołują ale ich tyle jak zielonych krzaczków na pustyni - pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
Szpila_1308

co ja tu bede oszukiwał i siebie, ogółem film jest słaby, ale ma mocnych parę punktów.

ocenił(a) film na 3
Szpila_1308

Masz rację. Na głupie filmy szkoda życia. Jest za krótkie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones