PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=89458}

Strzały o zmierzchu

Ride the High Country
6,7 1 265
ocen
6,7 10 1 1265
7,0 4
oceny krytyków
Strzały o zmierzchu
powrót do forum filmu Strzały o zmierzchu

Film dla mnie 4/10, niczym szczególnym sie nie wyroznia od innych westernow. Takich jak ten filmow bylo setki. Ponizej moich oczekiwan, myslalem ze film ocenia przynajmniej na 6.

użytkownik usunięty
jareczekck90

Też nie polecam. 1,5 h wyrwane z życiorysu.


bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić?

kotbury

Oczywiście, że nie wiec czemu Pan to robi?

ocenił(a) film na 7
jareczekck90

A czy każdy film musi się wyróżniać? Moim zdaniem film jest w porządku, przyzwoita rzemieślnicza robota. Dobry powrót Scotta do dobrego aktorstwa. Szkoda że po tym filmie już w niczym nie zagrał.

frycek49

Tak właśnie uważam. Nie po to tracę od 1,5 do 3h aby obejrzeć coś przeciętnego, niczym się nie wyróżniającego. Szukam filmów które są ponadprzeciętnie zrobione techniczne, zaskoczą mnie albo zagrają na moich emocjach.

ocenił(a) film na 7
jareczekck90

Ale z drugiej strony są filmy robione pod fanów danego gatunku, i dla tego przeciętniaki też są potrzebne. Po za tym oceniając ten film powinieneś pamiętać jest to jeden z pierwszych filmów wybitnego reżysera jakim był Krwawy Sam. Pierwsze utwory wielu świetnych artystów mają na ogół to do siebie że są nie oszlifowane i nie kiedy przeciętne.

frycek49

Sam Peckinpah nie jest dla mnie wybitnym reżyserem ale nawet jeśli tak by było to nie powinno mieć wpływu na moją ocenę filmu. To tak jakby lubić i oceniać wysoko film tylko z tego powodu, że gra tam Twój ulubiony aktor/ka mimo, że jest ogólnie obraz jest beznadziejny.

ocenił(a) film na 7
jareczekck90

Wiesz każdy inaczej na to patrzy. Sam Peckinpah moim zdaniem jest rewelacyjnym reżyserem, bo pokazał że amerykanie mogą robić takie kino inaczej, a jednocześnie nie ocierając się o granicę żenady jaką prezentują spaghetti westerny. Podszedł do tematu na swój sposób i zrobił to w dobry stylu wg. mnie

jareczekck90


kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

jareczekck90


bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić?

jareczekck90


bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones