PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9853}

Sublokatorka

Single White Female
6,5 6 671
ocen
6,5 10 1 6671
6,1 7
ocen krytyków
Sublokatorka
powrót do forum filmu Sublokatorka

Tak się zastanawiam....Jako że miała prawo wyboru roli, zdecydowała się na Allie. Która postać była ciekawsza? Moim zdaniem Hedra. Na pewno bardziej złożona - z nieśmiałej, spokojnej dziewczyny przemienia się w kobietę obsesyjnie zazdrosną o szczęście innych, niszczącą życie Allie i osób ''z jej otoczenia''. Allie na pewno też się zmieniała pod wpływem swojej współlokatorki (najpierw-poukładane życie, ona i jej chłopak, potem ruina-rozstanie, próba ułożenia sobie życia na nowo-współlokatorka, nowa przyjaciółka, pogodzenie się z chłopakiem, nadzieja-facet i wspaniała przyjaciółka, znów ruina-życie staje się piekłem). Ja jednak uważam, że postać negatywna zazwyczaj jest bardziej interesująca. Oczywiście nie mam nic do Jennifer Jason Leigh, która świetnie wcieliła się w Hedrę. Ale miło byłoby zobaczyć Bridget w tej roli. Ciekawe jak by sobie poradziła....

ocenił(a) film na 7
albela88

Bo czarne charaktery z reguły są ciekawszymi i bardziej złożonymi postaciami niż dobrzy bohaterowie ;)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones