PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=317900}
5,8 18 146
ocen
5,8 10 1 18146
5,6 28
ocen krytyków
Suburbicon
powrót do forum filmu Suburbicon

Po "Niebezpiecznym umyśle", przekonaliśmy się chyba wszyscy, że jeśli czegoś w filmie nie da się
spieprzyć, to Clooney to spieprzy...

maciekges

Obejrzyj wszystkie filmy wyreżyserowane przez Clooneya i dopiero się wymądrzaj. Przez te 10 lat wiele się nauczył i zrobił ogromny postęp.

maciekges

Good night and good luck, Idy marcowe.
My work is done here.

ocenił(a) film na 6
maciekges

A ja uwielbiam Niebezpieczny umysl. Mysle ze to do tej pory najlepszy film clooneya jako rezysera.

maciekges

Kto normalny? Coenowie, którzy napisali scenariusz i wyłożyli hajs na realizację. Poza tym Joel mu pomaga w reżyserii, a film Good Night and Good Lock jest dziełem rewelacyjnym.

ocenił(a) film na 7
maciekges

Wybacz ale kompletnie się z Tobą nie zgadzam. "Niebezpieczny umsył" to bardzo dobry film a kolejne filmy wyreżyserowane przez George to klasa sama w sobie. Rewelacyjny "Good night, and good luck", świetne "Idy marcowe"... jedynym filmem, który do mnie nie przemówił były "Miłosne gierki" ale może dlatego, że jednak gustuję w cięższych filmach a nie ckliwych romansidłach :D

użytkownik usunięty
maciekges

Kto normalny daje idiocie dostęp do Internetu?

Skąd mam wiedzieć z jakim dostawcą podpisywałeś umowę?

użytkownik usunięty
maciekges

riposta godna gimbusa, widać, że jeszcze smarki pod nosem :(

Przykro mi, że widzisz brak kultury jedynie w mojej wypowiedzi...

użytkownik usunięty
maciekges

Gdyby można było oceniać komentarze na filmweb, dostał byś ode mnie +.

ode mnie także ^^

maciekges

lol, prowokacja ci nie wyszła

nikike

Nie udało się. Jednak to nie to samo co INNE, Forum Deppa i Forum Zmierzchu.

maciekges

No wiesz, jak się prowokuje to albo się nie ocenia filmów, albo się ukrywa oceny, albo nie dodaje się znajomych.

maciekges

No i w ogóle coś oryginalniejszego się wymyśla.

nikike

To było rok temu. Byłem młody i głupi :P

maciekges

Marna wymówka.

nikike

Dobrze Panie Nikike! Bardziej się postaram na następny raz.

maciekges

minęły prawie 4 lata. Co powiesz dziś na ten temat?

ocenił(a) film na 5
maciekges

Jego jedynym potknięciem, są ''Obrońcy skarbów''. Tak więc jeśli już chce coś dać od siebie, to niech pozostanie przy konwencji politycznej.

maciekges

Wydaję się, że zupełnie przeoczyłeś fakt, że Clooney będzie pod opieką braci Coen i Joel będzie mu pomagał w reżyserii. Naprawdę Clooney jest tu postacią drugorzędną. Coeni mają całkowitą kontrole nad produkcją, więc nie pozwolą na wypuszczenie gniota.

maciekges

jednym słowem: ojciec i syn kupili młyn, spi...li maszynę, dup...li Marynę. Tylko który to George Clooney??? Ojciec czy syn???

ocenił(a) film na 7
maciekges

Co za palant z autora tego wpisu, haha! Zero wiedzy i znajomości tematu, ale wrzask podnosi!

justykob

A co powiedzieć o tobie po takim wpisie?

ocenił(a) film na 7
harkonen_mgla

Co ci sie rzewnie podoba. Ja nie zwykłam zabierac głosu na tematy, o których nie mam pojęcia.

justykob

Serio? A wiele wiesz o autorze, że już go mianem "palanta" ochrzciłaś? I skąd to protekcjonalne zawodzenie w Twoim głosie? Koleś miernie ocenia G.C. jako reżysera i ma do tego prawo zwłaszcza (co więcej wskazał nawet na fundamenty swej torii).

Mierzi mnie po prostu chamstwo na filmwebie.

ocenił(a) film na 7
harkonen_mgla

A mnie ignorancja ludzi zabierających głos, gdy nie mają pojęcia, o czym mówią. Chamstwa w moim wpisie jakos nie dostrzegłam.

justykob

"Co za palant z autora tego wpisu, haha! Zero wiedzy i znajomości tematu, ale wrzask podnosi!" Dogryź jakiemuś dzieciakowi po ponad pięciu latach, tak tylko dojrzała osóbka tak potrafi. By było z przytupem od razu jasno określić jego poziom intelektualny i wiedze w temacie. Wstydzę się za Panią / Pana, jak wstydzę się za każdego dorosłego, który nie potrafi dojrzale zabierać głosu.

ocenił(a) film na 7
harkonen_mgla

A ja wstydzę sie za tych, którzy plują na twórców, z taką łatwością jak autor teo wpisu, nie mając pojęcia zupełnie o czym mówią. Powodzenia w cierpieniu z powodu mojej niedojrzałości!

justykob

"nie mając pojęcia zupełnie o czym mówią" - ech, ci Wszystkowiedzący po wieczorowych kursach :) Oni zawsze wiedzą, że inni nic nie wiedzą :) skąd Wy się bierzecie? :)

ocenił(a) film na 6
maciekges

po tym filmie zrobił jeszcze dobre Idy Marcowe i Good Night and Good Luck oraz zabawne i fajnie nakręcone Miłosne Gierki

maciekges


bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones