PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9877}
5,2 8 876
ocen
5,2 10 1 8876
3,1 7
ocen krytyków
Super Mario Bros.
powrót do forum filmu Super Mario Bros.

pamiętam stare dobre czasy kiedy grałem w tą gre na pegazłoma :D

Sidewinder

Pegasus to był sprzęt nad sprzęty :-) Nie jeden sobie palce na nim łamał :-) Ale strasznie drogie były te w większości pirackie carty :-(

ocenił(a) film na 1
L_o__c__u__s_T

Drogi to był orginalny nes bez kartridge'ów na poczatku lat 90 kosztował chyba 200 zł.
Dla mnie to super konsolka, najlepsza zaraz po playstation1. Jej znakiem rozpoznawczym jest Super Mario Bros i Contra.

użytkownik usunięty
Thief_

Świetne konsola, ale PSX'owi dla mnie nigdy nie dorówna. Szarak, to dla mnie najlepsza konsola jaką w życiu miałem. Do dziś zagrywam się w Crash Bandicoot 3 czy Team Racing :)

ocenił(a) film na 1

Tekken 3 i Medievil 2 w te gry grało sie u kumpla :)

użytkownik usunięty
Thief_

Medievil 2 - spędziłem przy tym masę czasu. Mega klimat, zaciąłem się w tym momencie z policjantami i do dziś nie przeszedłem ich. Do tego miałem ja po Polsku. To było lekkie zdziwko xD
Tekken 3 - klasyk sam w sobie. Na ostatniej imprezie w kilka osób przesiedzieliśmy przy tym masę czasu. Chociaż mieliśmy Tekkena 5 i dużo "nowsze" tytuły, to Tekken 3 gościł w czytniku :)

ocenił(a) film na 7
Sidewinder

Złom to masz w głowie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones