PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7947}

Super-bohaterowie

Mystery Men
5,1 2 477
ocen
5,1 10 1 2477
Super bohaterowie
powrót do forum filmu Super-bohaterowie

Po negatywnych komentarzach spodziewałem się szmiry a film nie okazał się taki zły bo może nie wywołuje napadu śmiechu ale powoduje w wielu momentach uśmiech.
Nie należy też oczekiwać, że jest to komedia pokroju "Czy leci z nami pilot", to troszkę inny typ humoru.

Taka jest właśnie ta produkcja: sympatyczna.

Poza tym, uważam że bardziej kiczowate były filmy z cyklu "Batman" Burtona.
Tutaj mamy dość barwne w swej absurdalności postacie, dodatkowo fajne lokalizacje i jako tako klejący się scenariusz.

Co do przesłania to wg mnie na końcu filmu zostało ono dość wyraźnie przekazane widzowi, ale nie napiszę o tym żeby nie psuć zabawy osobom, które jednak zdecydują się obejrzeć ten film.

Ode mnie 6/10.

ocenił(a) film na 4
_MAX_

Porównywanie tego filmu do klasyków takich jak Batman jest trochę nie na miejscu. I jeszcze twoja opinia na temat tego, że Batman TB jest gorszy od superbohaterów.... Nie przesadzaj proszę.

Co do samych superbohaterów, film można obejrzeć na polsacie, ale jak się tego nie zrobi to się nic na tym nie straci. Głupi humor, pokraczna historia oraz marne aktorstwo(no może poza Rushem). Film ratuje tylko Claire Forlani na którą po prostu czasem jest miło popatrzeć.

Ogólnie to to lipa. Ocena którą ma na filmwebie jest moim zdaniem nawet zawyżona. 4/10

ocenił(a) film na 6
raiven

A dla mnie był w miarę ok. Humor prosty i płytki, pasujący do wieczoru z piwkiem. Przyznaję, że film oglądnęłam tylko i wyłącznie ze względu na udział G. Rush'a, którego rola może nie przypadła mi zbytnio do gustu, ale za to jego gra aktorska zdecydowanie ratowała sytuację. No i wielką sympatią obdarzyłam niezniszczalnego Tatusia-Kulę-Do-Kręgli - fajny pomysł. Kolejny plus podwyższający u mnie ocenę, to scenografia - na dobrym poziomie, z dopracowaniem szczegółów, klimatyczna i chwytająca za oko.
Tyle z mojej strony :)

ocenił(a) film na 7
_MAX_

Fakt, sam film na 6 ale za kostiumy i scenografię należy sie jeszcze 1 p. czyli ogółem 7/10 . Film to żadna rewelacja w komedio-parodiach, ale ma swój klimat. Obsada też w porządku, ogólnie miła, sympatyczna w odbiorze komedyjka fantastyczna.

OmniModo

Podpisuje się nogami i rękami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones