Odtwórz Zwiastun nr 1 2:18
Film

How High

2001 1 godz. 33 min.
6,9 82 344
oceny
6,9 10 1 82344
6 292
chce zobaczyć
{"rate":4.6666665,"count":3}
{"id":"34273","linkUrl":"/film/Super+zio%C5%82o-2001-34273","alt":"Super zioło","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/42/73/34273/7450580.2.jpg"}
Dwaj entuzjaści marihuany wypalają trawkę, która poprawia pracę mózgu. Zaskakująco dobre wyniki na egzaminach wstępnych zapewniają im stypendium na Harvardzie.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Super zioło
Zwiastun nr 1 2:18
Super zioło - Zwiastun Nr 1 Super zioło - Zwiastun Nr 1

Zwariowana komedia z udziałem dwóch gwiazd muzyki hip-hop: Redmana i Method Mana. Jamal (Redman) i Silas (Method Man), dwaj całkiem zwyczajni uczniowie college'u, wchodzą w posiadanie pewnej magicznej substancji do palenia. Dzięki jej działaniu chłopcy uzyskują rewelacyjny, najlepszy w szkole, wynik egzaminów maturalnych, wskutek czegoZwariowana komedia z udziałem dwóch gwiazd muzyki hip-hop: Redmana i Method Mana. Jamal (Redman) i Silas (Method Man), dwaj całkiem zwyczajni uczniowie college'u, wchodzą w posiadanie pewnej magicznej substancji do palenia. Dzięki jej działaniu chłopcy uzyskują rewelacyjny, najlepszy w szkole, wynik egzaminów maturalnych, wskutek czego dostają się na bardzo prestiżową wyższą uczelnię - Uniwersytet Harvarda. Styl życia typowego studenta Harvardu nie do końca im odpowiada, ale dzięki magicznej substancji radzą sobie całkiem dzielnie. Jednak pewnego dnia zapasy tego specyfiku się skończą i trzeba będzie sobie radzić bez niej...

boxoffice
$31 283 740 na świecie
$31 178 740 w USA
$105 000 poza USA
budżet
$20 000 000
studio
Jersey Films / Native Pictures Productions
inne tytuły
Kiedy Silas budzi Jamala na trening, budzik wskazuje godzinę 7:01 rano. Jednak wcześniej w filmie było wspomniane, że trening zaczyna się o 6:00 rano. Więc Jamal nie mógł zjawić się na treningu na czas.
Kiedy Silas i Jamal palą w samochodzie, to w jednej scenie jest on pełen dymu, a w następnym ujęciu jest już tam czyste powietrze.
Silas i Jamal w jednej ze scen odkopują na cmentarzu grób prezydenta Johna Quincy Adamsa. Nie jest to możliwe, gdyż jego ciało spoczywa w prywatnej krypcie rodzinnej.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Cudo! ;-)

  kuba480

  Jak można było to cudo kinematografii ocenić na 6,9!???

 • Film tylko do palenia marihuany

  NastoletniKrytyk

  Po wypaleniu trochę towaru ten film podoba się jak żaden inny. Próbowałem go obejrzeć na drugi dzień. Wyłączyłem po 20 minutach..

 • Podobne filmy

  davidek1989

  Witam wszystkich fanów podobnych filmów. Mam ochotę oglądnąć sobie jakieś podobne filmy, co możecie polecić? Z podobnych filmów oglądałem tylko pierwszą część Harolda i Kumara, oraz How High(Super Zioło), także jak widać jestem nowicjuszem, co polecacie? Zwykłe, niewymagające wysiłku umysłowego ... więcej

 • Tłumaczenie!

  LastWord ocenił(a) film na 10

  Witam szukałem, ale nie znalazłem. Ktoś wie jak sprawdzić kto jest odpowiedzialny za tłumaczenie tego filmu? Jest to dla mnie bardzo ważne. Nie mam wielu rzeczy na liście tego co chciałbym zrobić zanim zejdę z tego pięknego świata. Dopisałem sobie jeden cel gdy po raz pierwszy obejrzałem ten film z lektorem ... więcej

 • skAd siE bierze takie ostatnie G.?

  Caligula ocenił(a) film na 1

  przeciez ten film to porazka, jak mozna go w jakikolwiek sposób chwalic? ogladalem to z dziewczyna i oboje nie moglismy wyjsc z podziwu dla nieskonczonego kretynizmu twórców. kto to nakrecil i kto wylozyl pieniadze? ten film nawet nie jest zly, to ostatnie dno.

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.