PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138858}

Superman: Powrót

Superman Returns
5,5 31 537
ocen
5,5 10 1 31537
4,6 8
ocen krytyków
Superman: Powrót
powrót do forum filmu Superman: Powrót

Hahaaha śmieszny film:)
Lois latająca po pokładzie samolotu to piękny widok:D A potem jak ona jest na suficie i patrzy się na pasażera pod nią. LOL
KOlejna śmieszna scena to jak na stadionie po całej akcji mdleje i zjeżdza. Tu już parksnąłem porządnie:)

Kolejna scena z zebraniem repoterów. Wszystko ok, zbliżenia na słuchających reporterów, na Clarka, a jak przychodzi zbliżenie na Lois to jest ujecie jej tyłka. :D Hahaha

Potem tekst do Lois. - żyjemy dzięki informacji o katastrofach, seksie i supermenie. Lois ludzie nie chcą słuchać o katastrofach, a o seksie nie umiesz pisać... Padłem:D

Wielki Bad Ass - Lex Lutor prowadzi swoją ekipe do opuszczonego starego klimatycznego domu, robi się klimatycznie, schodzą do ciemnej piwnicy, okazuje się, że Lex ma w piwnicy... model miasteczka z ciuchciami:D A jego ekipa bierze go jak najbardziej poważnie. Oprócz laski, bo jest tępa (z nią też niezłe jaja) :D Hahaha
Padłem:D

Te i inne kwiatki w filmie powodują, że ogląda się tą produkcje z uśmiechem na twarzy i nie chce się nigdy potem do niej wrócić:D

By the way zawsze się zastanawiałem, czemu muza z Supermana jest niemalże podobna do tej ze Star Wars. Teraz się głupi zoorietnowałem, że do Supermana też Williams muze robił:D

ocenił(a) film na 6
Redgard

Dodam, że dla mnie to jest średnia produkcja bez której kinematografia by się obyła. i nic by się nie stało. 6/10

użytkownik usunięty
Redgard

Trudno uwierzyć, że można dopuścić do tak wielu błędów przy takiej produkcji. Również co chwila parskałam śmiechem :D

Redgard

hah. mi się również film podoba. . . nie mam wielkich oczekiwań do filmów. Supermana oglądało się na luzie... fajnie. Ale wiecie co? Łezka się zakręciła w oku gdy Superman był koło swojego syna. Szkoda, że razem z Louis nie zostali rodziną. No ale... xd

ocenił(a) film na 4
Redgard

Film byłby nawet dobry gdyby nie odtwórca głównej roli.
Z całym szacunkiem dla Grześka Rasiaka, ale ten koleś powinien odebrać mu tytuł "Drewniak".
Koleś był taki sztywny i nienaturalny. Jak film wchodził do kin, to pamiętam, że zbierał krytyczne recenzje właśnie za Super Drewniaka, o którego grze mówiono tylko tyle, że była papierowa.
4/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones