PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138858}

Superman: Powrót

Superman Returns
5,5 31 541
ocen
5,5 10 1 31541
4,6 8
ocen krytyków
Superman: Powrót
powrót do forum filmu Superman: Powrót

momentów(nikt ważny nie zginął). Z tym synem supermana domyślałem się całe .. 30 sekund. Mogli chociaż go uśmiercić i pod koniec pokazać scenę "15 lat później", jak jego syn przywdziewa jego strój, ale nie, poszli na łatwiznę i film tak NIJAK się skończył. Poza tym to najgorsza i najbrzydsza Lois Lane jaką widziałem. Kevin Spacey to raczej był zły pomysł na Lexa Luthora, mogli wziąć jakiegoś specjalistę od czarnych charakterów.

ocenił(a) film na 1

Masz rację film wynudzał ,a przez cały film nasuwał mi się na myśl "superlaluś" (nie wspominam o "loczku").

ocenił(a) film na 8
Dominoday

"Mogli chociaż go uśmiercić i pod koniec pokazać scenę "15 lat później", jak jego syn przywdziewa jego strój,"

You are joking right? (lol) Syn Supermana staje się kolejnym Supermanem. Chyba nic głupszego by nie mogli wymyślić.



"Poza tym to najgorsza i najbrzydsza Lois Lane jaką widziałem."

Margot Kidder widział? Obejrzeć 1 supermana. Gra aktorska obecnej Kate daje wiele do życzenia ale z wyglądu całkiem niezła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones