PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469828}

Przetrwanie żywych trupów

Survival of the Dead
4,4 2 159
ocen
4,4 10 1 2159
3,3 3
oceny krytyków
Przetrwanie żywych trupów
powrót do forum filmu Przetrwanie żywych trupów

i albo staruszkowi odwalilo ze wywala kase na takie gnioty, albo jest genialnym prekursorem horroro jak Stanisalaw Lem sf i to dzielo zostanie docenione dopiero przez przyszle pokolenia. patrzac ja wczesniejsze jego dokonania wcale nie zdziwilo by mnie gdyby wygrala druga opcja. whatever, nie oceniam ale gdybym ocenial to dalbym 6 tylko dlatego ze to film Romero i glupio mi dac mniej. ps kocham swit i dzien zywych trupow, tylko martwica mozgu moze sie z nimi rownac. dobranoc

bleidd_1650

Dla mnie to coś, to zupełne g....o. Jestem maniakalnym fanem filmów o zombie, ale tego teatru nie byłem w stanie strawić.

ocenił(a) film na 5
bleidd_1650

Braindead to zupełnie inna kategoria (prawdopodobnie porównujesz je tylko dlatego, że są stare i wypada uznawać je za klasyki. Choć lubię te filmy). Tak naprawdę twórczości Romero na sporym poziomie dorównuje serial Walking Dead (a przynajmniej pierwszy sezon) Ale prawdą jest, że trudno jest znaleźć dobry zombiryczny film

TheLarry15

jest kilka perełek, a the walking dead bardzo lubie (szczególnie pierwszy sezon:)

bleidd_1650

The Walking Dead The Best!
Uwielbiam grupe Ricka ♥
A najbardziej Dixona ♥

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones