PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801964}
6,2 33 022
oceny
6,2 10 1 33022
5,0 4
oceny krytyków
Swatamy swoich szefów
powrót do forum filmu Swatamy swoich szefów

Przewidywalny, ale lekki i przyjemny

ocenił(a) film na 3
G_laskowska

Jeśli dla Ciebie gimnazjalny humor w filmie o gównach i penisie jest lekki i przyjemny, to gratuluje poczucia... humoru.

Krzypur

Oho ho...jak mówi przysłowie - głodnemu chleb na myśli. Widać co komu w duszy gra i jakie ma pragnienia, skoro w lekkiej komedii widzi gówna i penisy. Tutaj niestety nie ma czego gratulować. A na pewno nie bzdurnego, nic nie wnoszącego komentarza.

ocenił(a) film na 3
Miladris

Dokładnie to samo można napisać o Twoim komentarzu, dotyczącym zresztą mojej osoby, a nie filmu.

Krzypur

Owszem, mój komentarz nic nie wnosi jeśli chodzi o dyskusję o filmie. Niemniej jednak - czasem - rzadko, ale jednak, nie mogę się powstrzymać, żeby nie odnieść się do takich baboli. No i sam/sama też odniosłeś/odniosłaś się w komentarzu do osoby, która założyła wątek, więc wytykanie tego samego mi zakrawa na hipokryzję. Ot tyle.

użytkownik usunięty
Miladris

Obejrzałam przed chwilą. Wzmianki o pensie w ilości az dwóch, były dowcipne, nie wulgarne i korelowały z sytuacją, dając komiczny efekt, cechujący gatunek komedia :)
Gówna nie pamietam. Humor na poziomie, jak napisała założycielka tego watku," lekki i przyjemny"

ocenił(a) film na 5
G_laskowska

Filmy ani dobry,ani zły.Taki przeciętny,na raz do obejrzenia.Szkoda że tak mało było zabawnych momentów.Humor trochę za bardzo dziecinny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones