PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98870}

Swaty

The MatchMaker
6,8 574
oceny
6,8 10 1 574
Swaty
powrót do forum filmu Swaty

Czy ktoś ma ten film?

użytkownik usunięty

Poszukuję ten film The Matchmaker, ponieważ byłam właśnie dokładnie w tym miejscu, gdzie nakręcono film. Irlandia ta z filmu jest rzeczywiście taka piękna i mistyczna jak w rzeczywistości. Ludzie tam mieszkający są wspaniali i bardzo przyjaźni. Nigdy nie udało mi się spotkać tak fajnych i wesolych ludzi. Krajobraz Irlandii wygląda jakby nie mieszkali tam ludzie. Jest poprostu dziewicza.
Szukam tego filmu. Jeżeli ktoś ma go w swojej bibliotece filmowej w domu, to proszę o kontakt.

użytkownik usunięty

on jest!:)
miec,go nie mam, ale jakis czas temu widzialam go na dvd, w jakims geancie czy innym dziwnym czyms. wiec szukajcie a znajdziecie:)
a film swietny.. chociaz irlandczycy lepiej spiewaja na zywo, niz w tym filmie;)

ocenił(a) film na 8

a w jakim miescie? ja go szukam juz od chyba 2 lat, czyli od kiedy ozbaczylam go w TV:) gdyby był dostepny w necie to pół biedy, ale nie ma... nigdzie:(

użytkownik usunięty
shenzee

Film będzie w TVN 7 w piątek 11 lutego o 20,10 i powtórzony w sobotę 12 lutego o 17.05. Bardzo sie cieszę, bo też od dawno go szukam.
Barbara

ja znalazlam ten film na emulu!!! jeszcze nie sciągnelam calego wiec nie wiem czy to czasem nie jest wersja z hiszpanskim dubbingiem ale sciagam :D

ocenił(a) film na 6
Anouk_4

jest i wersja zwykla, ale niestety nigdzie nie da sie dorwac polskich napisow
sam probowalem je zrobic, ale w polowie pracy... spalil mi sie komputer

ocenił(a) film na 9

Jeśli nagrałaś to - błagam- odezwij się ,mój adres: k8m3reke@poczta.onet.pl

ocenił(a) film na 9

1.XII.2007 TV 7 o 12,25 bedzie emitowany

ocenił(a) film na 9
Ewako

Właśnie go kupiłem i obejrzałem kolejny raz, jest w Tesco(Waterford), dvd z polskimi napisami, cena 8 euro, jeśli masz kogoś w Irlandii

Już jest dostępny, z lektorem.

http://www.osiolek.com/?id=21680

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones