PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846164}
4,0 7 508
ocen
4,0 10 1 7508
2,1 8
ocen krytyków
Swingersi
powrót do forum filmu Swingersi

Nie ogarniam

ocenił(a) film na 2

Co z tak dennej obsadzie robi Ostrowska?! Przeciez to dobra aktorka, ktora nie musi soe rozmieniac, jak np. mlody Krolik czy Koterski.

Sitka89

Już sie rozmieniła biorąc udział w "Agencie".

ocenił(a) film na 2
MaliniaEscobar

Agent to inna bajka tzw. działalność dodatkowa, jak reklamy i inne bzdury.
Nikt przy ocenianiu drogi zawodowej Agenta nie będzie brać pod uwagę, a ten film... no raczej tak.
A jakoś sukcesu tej komedyjce nie wróżę... zwłaszcza w takiej obsadzie :/

ocenił(a) film na 6
Sitka89

Ta komedia to chyba tzw. format, czyli projekt realizowany w różnych krajach na podstawie tego samego scenariusza. Istnieją już inne wersje ,,narodowe" tego filmu. Dla widza pozostaje tajemnicą co stoi za wyborem lub odrzuceniem przez aktora danej roli. Może o udziale w ,,Swingersach" zdecydowała potrzeba zmiany nastroju i chęć zagrania odmiennej roli niż ta ze specyficznej, mrocznej produkcji ,,Ślepnąc od świateł" czy ,,Interior"?

ocenił(a) film na 2
Rosa_Blanca_2

dokładnie, czytałam recenzje z innych krajów... :/

Nie wiem co kierowało P. Ilony, ale po zwiastunie zapowiada się na niezłą żenadę. Szczególnie zestaw aktorów poczynając od Koterskiego,a kończąc na Królikowskim.
Para Ostrowska Czeczot może być jedynym jasnym punktem w tej... "komedii".
Ale zobaczymy...

Sitka89

Zgodzę się na pewno z tym, że Ilona wyróżnia się na tle innych. Dla mnie jest to bardzo dobra aktorka, a co nią kierowało w wyborze roli to już inna sprawa ;)

ocenił(a) film na 2
LeSzifre

dla mnie też dobra i dziwię się, że musi być aż tak słabo z propozycjami filmowymi, że aż takie dziadostwo wybrała. Oba zwiastuny są mocno złe. Ostrowska robi co może no ale... towarzystwo przede wszystkim kitowe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones