Film

2020
248
chce zobaczyć
Nuda i rutyna w związku? Seks spowszedniał jak mycie zębów, a ogień w sypialni wygasł, ograniczając się jedynie do... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Swingersi
Zwiastun nr 1
Swingersi - Zwiastun Nr 1 Swingersi - Zwiastun Nr 1

Nuda i rutyna w związku? Seks spowszedniał jak mycie zębów, a ogień w sypialni wygasł, ograniczając się jedynie do standardowego „raz w miesiącu”? Komediowe perypetie trzech par nie pozostawiają złudzeń, że trawa zawsze wydaje się bardziej zielona u sąsiadów. Dorota marzy o namiętności jak w „Pięćdziesięciu twarzach Greya”, ale jejNuda i rutyna w związku? Seks spowszedniał jak mycie zębów, a ogień w sypialni wygasł, ograniczając się jedynie do standardowego „raz w miesiącu”? Komediowe perypetie trzech par nie pozostawiają złudzeń, że trawa zawsze wydaje się bardziej zielona u sąsiadów. Dorota marzy o namiętności jak w „Pięćdziesięciu twarzach Greya”, ale jej partner Andrzej zamiast interesować się jej potrzebami, woli zabawę w gry na konsoli. Idealna para z show-biznesu – Iwona i Fabian – w pogoni za nowymi followersami i lajkami jest gotowa przekroczyć niemal każdą granicę. Sylwia, Bartek i Cezary przez przypadek postawią swoją relację dosłownie na ostrzu noża. Jednej gorącej nocy wszyscy bohaterowie spotkają się, żeby sprawdzić, jak daleko można się posunąć w miłosnych manewrach.

Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Sprawa dla Masochisty

  Szym743

  Niech ryczy z bólu łoś, zwierz zdrów przebiega przebiega przebiega...

  14
  • Młody Królikowski, Oświeciński, Kurde-Szatan,Liszowska i Koterski...

   krupastas

   Ta obsada wskazuję na gniota.

   9
   • Nie ogarniam

    Sitka89

    Co z tak dennej obsadzie robi Ostrowska?! Przeciez to dobra aktorka, ktora nie musi soe rozmieniac, jak np. mlody Krolik czy Koterski.

   • CZY nie ma innych

    Morek1983

    nie ma innych aktorów jak ta Barbara Szatan

   • Kolejna dobra polska komedia! Zwiastun pokazuje, ze będzie się działo :D

    2
    Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.