PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34610}

Swobodny lot

Freefall
5,3 176
ocen
5,3 10 1 176
Swobodny lot
powrót do forum filmu Swobodny lot

Jeżeli ktoś po plakacie filmu sądzi, że ujrzy raki, magnezje czy choćby linę to się zawiedzie. Te sporty ekstremalne ujęte są tutaj w 2 może 3 skokach wysokościowych. Ale tak poza tym nawet interesujący film ze względu na wątek sensacyjny. No i widoki, chociaż ich też nie ma za dużo.

joka_2

Pokaż cycki.

ESOX666

Dlaczego masz upodobanie w publicznym ośmieszniu się wypisując bezsensowne komentarze na filmwebowym forum?

karman_fw

Upodobanie w publicznym ośmieszniu (???) Co to ku.rwa za język??? Poproś tatusia, żeby ci tak mocno nie wpychał w odbyt, bo ci się pisownia przycina hehehehe

ESOX666

Dlaczego uważasz, że mam prosić tatusia o to, co ty robisz na co dzień w swoim rodzinnym domu?

karman_fw

Jak to dlaczego? Czytaj powyżej ćwoku, bo ci się "upodobanie w publicznym ośmieszeniu" zrobi...na dupie...

ESOX666

Przeczytałem i nadal nie rozumiem dlaczego chcesz, abym robił ze swoim tatusiem to, co ty robisz ze swoim.

karman_fw

A dlatego, że jak będziesz robił to co ja, czyli będziesz normalny, to nie będzie cię dupa bolała a na języku znikną pleśniawki.

ESOX666

Mylisz się, twierdząc, że twoje igraszki rodzinne, którymi niepotrzebnie się tutaj przechwalasz, są przez zdrową część społeczeństwa traktowane jako normalne.

karman_fw

Ty jako wstrętny pederasta nie jesteś z normalnego społeczeństwa. Tylko ci się wydaje, że jesteś normalny.

ESOX666

Nadal mylnie uważasz, że jestem taki jak ty. Widzę, że dostrzegasz ,iż nie jesteś członkiem normalnego społeczeństwa.

karman_fw

Oczywiście, że nie jesteś taki jak ja pier.dolony pedale.

ESOX666

Skoro potwierdzasz, że nie jesteśmy tacy sami to dlaczego przypisujesz mi swoje upodobania erotyczne?

karman_fw

Moje upodobania nie mają z tobą nic wspólnego, nie przypisuję ci ich, bo wiem, że wy pedały nie lubicie kobiet, tylko swoje śmierdzące pisiory i osrane odbyty.

ESOX666

Skoro nasze upodobania nie mają nic wspólnego, to czemu stale mi przypisujesz swoje upodobania erotyczne i czemu publicznie opisujesz swoje miejsca intymne?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones