PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=167780}

Sybil

8,0 2 909
ocen
8,0 10 1 2909
Sybil
powrót do forum filmu Sybil

Sceny w kuchni

użytkownik usunięty

Widziałam ten film w pełnej wersji ( dwa półtoragodzinne odcinki) kiedyś w telewizji i wciąż gdzieś we mnie tkwi.Sally Field,która nagle z jednej postaci przeobraża się w kogoś zupełnie innego daje tu pokaz kunsztu aktorskiego.Po tym filmie produkcje takie jak "Piękny umysł" wydają się tylko hollywoodzkimi bajeczkami.Ciekawe czy jest tu ktoś,kto również widział ten film...

ocenił(a) film na 10

Widziałem go ale w oryginalnej wersji ;) Sally Field zagrała znakomicie. Szkoda że za filmy tv nie przyznaje się Oscarów !!!

użytkownik usunięty
Sidewinder

Witaj:) Rzeczywiście szkoda,ale to by jeszcze bardziej utrudniło jurorom wybór najlepszego filmu.Jakiemu filmowi tv przyznałbyś oscara (oprócz "Sybil";))?Myślałam nad tym i pewnie wybrałabym jakiś thriller albo obyczajowy,niestety chyba zbyt wiele ich już widziałam i nie przychodzi mi do głowy żaden tytuł.

ocenił(a) film na 10

Według mnie to przyznawanie oscara dla aktorek lub aktorów za role w filmach kinowych jest błędne. Skoro chce się wybrać najlepszą rolę roku to powinno się wziąść pod uwagę również rolę telewizyjne. Gdyby tak było to Sally Field dostała by nominacje na 100 %. Co do filmów tv również widziałem ich dużo ale np. zeszloroczny "Empire Falls" był bardzo dobry. Jeśli nie oglądałaś to polecam

ocenił(a) film na 10
Sidewinder

Albo "Gdyby Ściany Mogły Mówić" również znakomity film

ocenił(a) film na 9

widzialam ten film również, wieki temu.
Jest niezwykły, i racja, że zapada w pamięć bardzo mocno.
Sceny nie są (wizualnie) okrutne,chociaż film traktuje o przemocy, i o chorobie, która jest tejże przemocy konsekwencją - a ja pamiętam go do dziś jako bardzo mocny, realistyczny film...i również bardzo dobry.
Sally Field - doskonała...

ocenił(a) film na 10

Hejka.
Ja też widziałem ten film i naprawdę jest super, arcymistrzostwo wykonania głównej roli przez Sally Field. W jednym ujęciu kamery zagrac kilka osobowości to naprawdę gratka dla wytrawnego widza!

niezły hardcore.

8/10 <3

ocenił(a) film na 8

Ja oglądałam wczoraj na TVN7,ale niestety zasnęłam://// Ze zmęczenia,a nie że był nudny-bo był na prawdę świetny. Sally Field jest genialna w tym filmie.
Jestem tylko ciekawa jak się to zakończyło....

kolba88

Hmmm... To ciekawe, bo 14 listopada był pokazywany film z r.2007 - o tej samej tematyce. A piszesz że Sally Field jest genialna w tym filmie... W którym? W tym z r.1976 do którego należy ten temat, czy w tym r.2007?
Ale w tym z r.2007 S.Field nie grała. :)

ocenił(a) film na 8
Mr_Pomeron

ja oglądałam ten starszy,w którym właśnie grała Sally.i na pewno to był ten z Sally.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones