PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=584455}

Sylwester w Nowym Jorku

New Year's Eve
6,3 69 646
ocen
6,3 10 1 69646
4,6 9
ocen krytyków
Sylwester w Nowym Jorku
powrót do forum filmu Sylwester w Nowym Jorku

Film tragiczny 1/10

ocenił(a) film na 1

Papier, plastik, banał, farsa, porażka i nieporozumienie...

ocenił(a) film na 10
louidzi

Film być może nie jest zbyt ambitny ale bardzo dobrze wprawia w nastrój sylwestra ! Wszystkie wątki mają jakieś znaczenie bo się w pewnym momencie łącza ! jak dla mnie film rewelka !

ocenił(a) film na 1
Ida7456

przeokrutnie się nie zgadzam, wybacz ale najlepszy superlatyw dla tej produkcji to jest.. kupa :) no omijać z daleka :D

louidzi

ok 59 minuty dobry motyw. Kobieta trzyma swojego syna i bierze na drugą rękę innego chłopca jak piórko. chyba jakiś drwal w przebraniu. ogólnie cały film nierealistyczny i słodki. miał mi poprawić podły nastrój, a sprawił, że jest jeszcze gorzej ....

ocenił(a) film na 1
milk_shake

dramat straszny, ale Amerykanie uwielbiają marnować takie środki na byle g...

louidzi

Ale lepszy od Listów do M i od Lejdis :)

ocenił(a) film na 1
Alaric_Saltzman

Muszę się całkowicie nie zgodzić niestety :). Listy do M. to może nie jest jakaś miazga ale sympatyczna głupiutka krismasowa komedyjka, za to Lejdis jest fajny po prostu, a "sylwester.." to kupa i tyle :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Alaric_Saltzman

Uwielbiam takich figo fago BARANÓW przy komputerach

louidzi

a ja takich idiotów oglądających nowe ścierwa polskiego kina

ocenił(a) film na 1
Alaric_Saltzman

Izolujcie tą istotę bez mózgu. temat zamykam.

louidzi

A ja ponownie otwieram

ocenił(a) film na 1
Alaric_Saltzman

mózg se otwórz :D

ocenił(a) film na 6
Alaric_Saltzman

nie oglądałem tego filmu jeszcze, ale za to oglądałem listy do m i lejdis i nie wiem o co ci chodzi ....

ocenił(a) film na 9
milk_shake

ty chlopie albo babo, cokolwiek jestes nie widziales matki w akcji, Co one potrafia robic. Dwoje dzieci na rekach i jescze zakupy na dodatek.

JarekBestia

łatwo skumać CZYM jestem chociażby po zdjęciu ;)

ocenił(a) film na 1
louidzi

dokładnie, nieporozumienie! 1/10

ocenił(a) film na 2
louidzi

Miałam wrażenie że oglądam bajkę Disneya. Tylko z gorszą fabułą, dialogami, słabą grą aktorską, suchym dowcipem i bez animacji. Za to śpiewali.

MB999

po raz pierwszy udławiłem się plastikiem wypływającym fałszywie z ekranu. CO za szmira!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 6
tisoc

aj tam.. oczywiście, ze film przerysowany, słodki, plastikowy, z miliardem reklam w każdym ujęciu. Ale oglądanie ostrej nauczycielki z "Młodych Gniewnych" w roli zagubionej szarej myszki, Jessica Biel jako mama rodzącej na czas i Katherine Heigl z zębami w czekoladzie nie było takie źle:) nie podchodząc do filmu z nastawieniem na górnolotne doznania artystyczno- przemyśleniowe da się go przełknąć na raz:)

marcin_cbr

nie podchodziłem do filmu z nastawieniem na górnolotne doznania artystyczno- przemyśleniowe i nie dało się go przełknąć, nawet na na raz:)

louidzi

film z przesłaniem: "My, Amerykanie, jesteśmy tacy fajniii...." Ale i tak wypada lepiej od polskich komedii ITI, których humor polega na wygłaszaniu przez aktorów wulgaryzmów, co widownia często wita gromkim śmiechem...

elenve

bo wszystko co amerykanskie jest najlepciejsze ;)

tisoc

hm, niekoniecznie... :/

elenve

to była ironia, sarkazm, kpina wszystko w jednym ;)

ocenił(a) film na 1
tisoc

dokładnie :D

louidzi

Ten film to kino z USA a nie Almodovar, po samej obsadzie widać, że można się spodziewać czegoś w stylu "To właśnie miłość' czy wspomniane tu "Listy do M".
Jeśli ktoś usilnie ogląda taki film i spodziewa się czegoś w stylu braci Cohen to faktycznie ma ze sobą jakiś kłopot.
Wszystkie filmy lekkie i przyjemne chyba, że się nie ma nastroju to można się spotkać ze ścianą, bo są mocno prze kolorowane. Mnie to osobiście nie przeszkadza.
Nie wszystkie role były OK, wg mnie Zac i Halle byli najlepsi. Dla samych tych kreacji fajnie było popatrzeć na ten film, obsada gangstera wszech czasów w roli umierającego tatuśka to lekkie przegięcie. Film ewidentnie nakręcony w jednym celu. Poszukiwacze innych wrażeń muszą sobie jakoś bardziej radzić w życiu :)

majaluki

Ale nikt nie spodziewa się czegoś w stylu braci Cohen czy Almodowara przecież to nie o to chodzi. Film jest tak sztuczny w złym tego słowa znaczeniu, że nie da się go przełknąć, przynajmniej ja nie mogę. Plastik, plastik i jeszcze raz plastik, a co najgorsze przykładają się do tego skądinąd nieźli aktorzy.

ocenił(a) film na 2
majaluki

Są dobre słodkie komedie romantyczne i beznadziejne. Ta jest beznadziejna.

MB999

exactly

tisoc

się rozwinęła dyskusja... ;D

ocenił(a) film na 1
elenve

czyli powracamy do pierwszego postu - cytując samego siebie "Papier, plastik, banał, farsa, porażka i nieporozumienie... " Nie sądziłem, że z takiego Videodeblizmu - czyt. S. w NY. powstanie taka nieprzeciętna dysputa :D

louidzi

zawsze debilizmy przyciągają największą uwagę ; )

ocenił(a) film na 3
louidzi

w tym filmie nie ma nic konkretnego. takie sranie w banie, lanie wody. raz obejrzeć i zapomnieć. taka doborowa obsada, a film słaby, jak piwo bezalkoholowe. jak DeNiro dalej będzie grał w takich produkcjach (co zresztą robi skutecznie od dłuższego czasu), to nic dziwnego, że nadal będzie spadał w osobistych rankingach. a i jeszcze ten tekst "Jeśli kula nie będzie opadać, to zawiedziesz Nowy Jork, nasz kraj, cały świat" - uważaj bo.
męskiemu gronu zdecydowanie odradzam

ocenił(a) film na 10
louidzi

louidzi sam jestes kupa baranie a film bardzo fajny ty pseudo krytyku kto tu wpuszcza takich baranow

ocenił(a) film na 1
expensiw

przepraszam :)

expensiw

ty......pseudo widzu

ocenił(a) film na 3
expensiw

Właśnie rzuciłem okiem na Twoje najwyżej oceniane filmy.... Boże , widzisz i nie grzmisz..
Przejrzyj listę najlepiej ocenianych filmów na filmweb lub IMDB, przefiltruj większość Bollywood, obejrzyj przynajmniej 30% z nich, wróć i wtedy zacznij komentować.

ocenił(a) film na 10
InSides


InSides a ty buraku myslisz ze siedzis 10 godzin dziennie na filmweb i oceniasz filmy ktore ogladales po 5 minut to jestes wielkim znawca nie to znaczy ze jestes nierobem pier----nym i nie masz na co tracic czasu i nic tylko oceniasz i oceniasz widzisz glombie ja na to nie mam czasu bo ciezko pracuje ale zato moge sie pochwalic domowa wideoteka prawie 3 tysiace filmow co nie znaczy ze musze miec wszystkie ocenione jak ci sie film nie podoba to zatrzymaj to dla siebie bo tylko zniechecasz innych czytylem wiele kometarzy od takich bucow ktorym nic sie nie podoba i zniechecalem sie do filmow i okazywalo sie pozniej ze filmy byly warte obejzenia wiec ludzie nie sluchajcie tych bucy ktorzy sa pseudo krytykami bo gowno wiedza sa gusta i gusciki jeden lubi trampki drugi sandaly pozdrawiam prawdziwych kinomanow

ocenił(a) film na 3
expensiw

Eeeehhhhh........ :).
Nie chciało się nosić teczki to się nosi woreczki.
głąbie nie głombie .

ocenił(a) film na 3
expensiw

Nie wsytdzisz się tego co piszesz????? Ja bym się wstydził..... :) Ale dałeś plamę.

ocenił(a) film na 10
InSides

koleszko nie mam polskiej klawiatury i moj polski odchodzi powoli w zapomnienie

ocenił(a) film na 3
expensiw

Po tym co i jak napisałeś to wygląda, że w zapomnienie odszedł mózg. A co do klawiatury to łatwiej użyć "a" zamiast "ą" niż "om". To nie literówka a braki w wykształceniu. Tym podstawowym. Teraz łątwiej zrozumieć czemu taki gniot uważasz za coś wartościowego.

ocenił(a) film na 1
expensiw

kwestia gustu nie podlega dyskusji w tym wypadku. To tak jak by ktoś stwierdził, że produkcja o tytule "pamiętniki z wakacji" to ciekawe i interesujące zjawisko kinowe. Jeśli tacy się jednak znajdą, to dla mnie nie ma co nawet dyskusji zaczynać. Po prostu jeden zachwyca się jaskółczym spokojem na polanie, a drugi rozkoszuje się scenami batalistycznymi na polu walki, trzeci z kolei lubi pić piwo w parku i ma w d...e tych pozostałych dwóch hehe.

ocenił(a) film na 9
louidzi

krytycy sie znalezli. banda niedouczonych rezyserow aktorów i recenzentow hehehehehe. siedzi taki w kapciach przed komputerem i tworzy. tworzy tworzy tworzy...

JarekBestia

czyli film exstra - powiedział douczony reżyser aktor i recenzent hehehehehe w jednym. siedzi taki w kapciach przed komputerem i tworzy. tworzy tworzy tworzy...

ocenił(a) film na 9
tisoc

nic od siebie? nie mam kabci, mam perskie dywany

JarekBestia

a miej se .....a propos co to są kabcie?

ocenił(a) film na 1
tisoc

no wlaśnie! co to są?

ocenił(a) film na 9
tisoc

nie mozna sie przeliterkowac? :)

ocenił(a) film na 1
JarekBestia

no co to są no?!?! te kabcie? może chodziło Ci Panie szanowny o babcie??!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones