PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=584455}

Sylwester w Nowym Jorku

New Year's Eve
6,3 69 646
ocen
6,3 10 1 69646
4,6 9
ocen krytyków
Sylwester w Nowym Jorku
powrót do forum filmu Sylwester w Nowym Jorku

filmy o przeplatających się losach bohaterów? Właśnie takie jak Walentynki czy Sylwester w
nowym Jorku

Kasiaa303

Oczywiście, ale mogłaś już oglądać, ponieważ "To właśnie miłość" jest że tak powiem protoplastą tych wszystkich filmów oraz nasze polskie "Listy do M". Oba filmy są godne polecenia, szczególnie jeśli zainteresowały cię "Walentynki" i "Sylwester"

ocenił(a) film na 8
Novenis

To właśnie miłość jest bezkonkurencyjny!! :D

Kasiaa303

zdaje się że lekko przeplatającą fabułę miał "Apartament". "Crash" też tylko to już trochę inny kaliber. No i "Babel" - ale ten mi się słabo podobał.

ocenił(a) film na 7
Kasiaa303

"jak urodzic i nie zwariowac" "kocha lubi szanuje"

ocenił(a) film na 7
Kasiaa303

"Je aime Paris", też niezły, akcja dzieje się w różnych dzielnicach Paryża.

ocenił(a) film na 6
Kasiaa303

"zero"
dramat obyczajowy, warto!
http://www.filmweb.pl/film/Zero-2009-478499

Kasiaa303

Chodzi o nowele filmowe? Czy może gatunek? Bo z komedii rom/dramatów to polecam bardziej znane: "Zakochany Nowy Jork", "Zakochany Paryż". Mniej znane: Jeden dzień w Europie, Noc na Ziemi. Amores Perros.
Widziałam jeszcze jakieś, ale musiałabym poprzeglądać "obejrzane' - a teraz czasu nie mam :<
Pozdrawiam i miłego oglądania ;)

ocenił(a) film na 8
joka_2

ja szukam jakis ciekawych komedii romantycznych w tym stylu na swiateczne wieczory. Cos co sie dobrze oglada, najlepiej z jakas ciekawa, gwiazdorska obsada :) Z gory dziekuje za propozycje! :)

ocenił(a) film na 6
karimnaf

Czekając na cud - przeplatające się losy bohaterów plus świąteczny klimat. Polecam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones