The Good Son

1 godz. 27 min.
7,1 18 132
oceny
7,1 10 18132
5 613
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":4}
{"type":"film","id":93905,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Good+Son-1993-93905/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Synalek
  • ILove90s ocenił(a) ten film na: 10

Nie mam jakichkolwiek wątpliwości czy produkcja ta zasługuje na najwyższą ocenę. Po pierwsze
    świetnie przemyślana i przedstawiona fabuła, młodzi aktorzy zagrali rewelacyjnie, nie powinno
    dziwić, że z różnych powodów po dziś dzień cieszą się sławą i medialnym zainteresowaniem. Po
    drugie fantastyczny klimat kina początku lat 90, mroczna aura i niepokój perfekcyjnie trzyma
    napięcie i pobudza emocje. Po trzecie i najważniejsze: w tym roku mija dwadzieścia lat od
    premiery "Synalka" i na palcach jednej ręki można byłoby policzyć ile od tego czasu powstało
    choćby porównywalnie udanych produkcji filmowych tak znakomitego gatunku filmowego jakim
    jest thriller.

• ILove90s dokładnie tak. Świetne klimatyczne kino. Rewelacja

• Brandon568 ocenił(a) ten film na: 10

weeman86 Po raz pierwszy obejrzałem ten film kiedy miałem 11 lat.Raptem 11 a jednak wcale się nie bałem.Wcześniej z 3 razy już widziałem ,,Kevina..." więc było to dla mnie przeżycie-widzieć M.Culkina jako zdemoralizowanego chuligana.Zakończenie też mnie zaskoczyło;myślałem że pani Evans wciągnie ich obu skoro Henry wykazał w ostatniej chwili skruchę a Mark-wiadomo był w porządku...No cóż,widocznie Scrooge jako jeden z nielicznych miał tyle farta że dostał drugą szansę

Brandon568 Generalnie film podobał mi się choć kiepsko go pamiętam(widziałem go tylko raz wtedy)Moja ocena 8/10

Brandon568 Jednak 10/10 bo sporo zdążyłem sobie przypomnieć

• Macho_mucho ocenił(a) ten film na: 7

weeman86 Podpisuję się. Najlepsza rola Culkina

• jazdowicz2666 ocenił(a) ten film na: 10

ILove90s Jak pisałem już wcześniej na forum,Culkin powinien za tą role otrzymać Oscara ;)

• Mauna_Kea ocenił(a) ten film na: 7

jazdowicz2666 hah, bez przesady, ale potwierdził tą rolą, że dobry aktor,nawet dziecięcy potrafi zagrać wszystko. I grzecznego dzieciaczka w domu, oraz psychopatę