PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=166290}

Synekdocha, Nowy Jork

Synecdoche, New York
7,5 14 976
ocen
7,5 10 1 14976
8,2 18
ocen krytyków
Synekdocha, Nowy Jork
powrót do forum filmu Synekdocha, Nowy Jork

Mój ulubiony scenarzysta - zwłaszcza za Malkovicha, Human Nature, Adaptację i Confessions of Dangerous Mind:)

pablo_yabollo

tez lubie te filmy (moze z wyjatkiem wojny plemnikow), ale najwybitniejszy by "zakochany bez pamięci".

Jull

wojna plemników jest swietna!!!:) a mi się z jego filmów zdecydowanie najbardziej podobał "malkovich"

pablo_yabollo

tez lubie te filmy (moze z wyjatkiem wojny plemnikow), ale najwybitniejszy byl "zakochany bez pamięci".

pablo_yabollo

Najwybitniejszym jest Adaptacja. Ten film to nietuzinkowy pastisz komercyjnego kna amerykańskiego i fenomenalna zabawa konwencjami. pozdrawiam m.

pablo_yabollo

A ja najbardziej lubię "Być jak John Malkovich". Potem jest "Zakochany bez pamieci", "Adaptacja", "Niebiezpieczny umysł", a "Wojny..." nie widziałem.

ocenił(a) film na 4
pablo_yabollo

Ja mam podobne zdanie co kolega wyżej, tzn.
1. Being John Malkovich
2. Eternal sunshine...
3. Adaptation
4. Confessions...
5. Human nature

I czekam z niecierpliwością na nowy film spółki Jonze/Kaufman.

pablo_yabollo

Ja też z niecierpliwością czekam na nowy film genialnego i oryginalnego Charliego Kaufmana.
Mój ranking jego dotychczasowych kinowych dzieł:
1. Eternal Sunshine of the Spotless Mind
2. Adaptation
3. Human Nature
4. Being John Malkovich
5. Confessions of a Dangerous Mind

Pozdrowienia dla wszystkich fanów tego amerykańca.

pablo_yabollo

Ja też z niecierpliwością czekam na nowy film genialnego i oryginalnego scenarzysty Charliego Kaufmana.
Mój ranking jego dotychczasowych kinowych dzieł:
1. Eternal Sunshine of the Spotless Mind
2. Adaptation
3. Human Nature
4. Being John Malkovich
5. Confessions of a Dangerous Mind

Pozdrowienia dla wszystkich fanów tego amerykańca.

ocenił(a) film na 7
Lech_qv

Kaufman wybitnym scenarzystą jest bez wątpienia. Ciekaw tylko jestem jak poradzi sobie na stołku reżysera. Obsada jest znakomita, scenariusz też powinien taki być i pozostaję tylko fakt jak to będzie wszystko wyglądało bez Spike'a Jonze czy Michela Gondry. Myślę jednak, że debiut będzie udany.

Mystery_Man

Co się z tym filmem dzieje? Robi go i robi :/ Mam nadzieję, że to nie będzie tak, jak z nowym filmem Balla, że będziemy musieli na niego czekać rok prawie od nakręcenia :/

ocenił(a) film na 8
pablo_yabollo

Kurcze, Kaufman jest dla geniuszem. A to znaczy że nie zawsze go rozumiem, tak jak w przypadku "Synecdoche, New York". Ten film przede wszystkim przytłacza i raz go obejrzeć to tak jakby nie obejrzeć go wcale.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones