PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=166290}

Synekdocha, Nowy Jork

Synecdoche, New York
24 211
chce zobaczyć
8,2 18
ocen krytyków
Synekdocha, Nowy Jork
powrót do forum filmu Synekdocha, Nowy Jork

Ale mi odkrywczy temat. ojeju życie nie ma sensu, ojeju nie wiem czym, kim jestem. Kolejny płacz nad kondycją ludzkiego życia. Takie rozterki może mieć tylko dobrze odżywiony, mający zapewniony bezpieczny byt przedstawiciel bogatego zachodniego społeczeństwa, Typowe użalanie się nas sobą. Dlatego muszę dodać ten film do ulubionych. Doskonale oddaje stan mojego ducha. Moja kupa wyglądała dzisiaj bardzo zdrowo.

ocenił(a) film na 10
derjak

Ojejku... nie było żadnej strzelaniny i sexu ;)

derjak

:)

ocenił(a) film na 9
derjak

Jeśli uważasz, Przyjacielu, że film opowiada o braku sensu w życiu ludzkim- obejrzyj proszę jeszcze raz :)
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
tomspring

Nie jestem twoim przyjacielem. A nie mógłbyś mi napisać o czym jest ten film?

ocenił(a) film na 9
derjak

Ja bym mógł, ale chyba filmy są po to, żebyś sam coś z niego wyciągnął. Co z tego, że ktoś powie, że zrozumiał więcej ? Twojej percepcji to nie zmieni. Jeśli z tak wielowarstwowego filmu wywnioskowałeś tylko, że życie nie ma sensu, to nic na to nie poradzimy ;)

ocenił(a) film na 9
AnT

To z tym filmem jest jak z ogrami !

ocenił(a) film na 9
MeLegia

tzn ? ;)

ocenił(a) film na 9
AnT

Ogr jest wielowarstwowy, jak wiemy ze Shreka :P Tak jak ten świetny film, który wg mnie w dużej mierze dzieje sie w głowie genialnego Hoffmana

ocenił(a) film na 8
derjak

Dlaczego dałeś temu filmowi ocenę 10/10?

Plejbek

Bo doskonale oddaje stan jego ducha, przecież pisze :)

BlinClov

Przecież pisze się " przecież jest napisane" :)

kohamusa

Racja, tylko że miałam na myśli "pisze" w sensie <on> pisze :) Bardzo lubię wpis derjaka ;P przewrotny i zabawny:)

BlinClov

Tylko żartowałem.
Wiem, że miałaś na myśli tryb oznajmujący, liczby pojedynczej, osoby 3, czasownika "pisać".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones