PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9939}

Sypiając z wrogiem

Sleeping with the Enemy
6,8 20 813
ocen
6,8 10 1 20813
5,3 3
oceny krytyków
Sypiając z wrogiem
powrót do forum filmu Sypiając z wrogiem

8/10. Film trzyma w napięciu..Bardzo ciekawy,szkoda tylko że z happy endem na końcu;)
Coś w stylu ''podwójnego ryzyka'' albo ''nigdy nie rozmawiaj z nieznajomym.'' ;lubię takie
thrillery:) Ulubiona scena?:) Gdy w nowym domu pod koniec filmu otwiera tą szafkę a tam
wszystko ułożone:)) fajne to było:P

doroc07

spoiler! >:(

doroc07

specjalnie właśnie założyłem sobie konto żeby Ci powiedzieć że popsułeś mi oglądanie filmu. więcej nie wchodzę przed oglądaniem na tą stronę bo takie barany jak Ty nie potrafią dodać komentarza

ocenił(a) film na 8
pvl_pl

Przyznam, że za tego typu filmami specjalnie nie przepada, ale ten jakoś mi się bardzo podobał :)
No na prawdę fajnie spędziłem czas ;)

doroc07

Z tym happy endem na końcu to śliska sprawa. Jeszcze policja nie przyjechała, jeszcze trupa w worek nie spakowali, jeszcze dochodzenia w sprawie zabójstwa nie przeprowadzili. No chyba, że bohaterka była na tyle rozgarnięta, że w ogóle nie zadzwoniła na policję, tylko udawała. Wtedy trupa mogliby sami gdzieś wywieźć, zabrać mu wcześniej dokumenty, obrączkę i inne tego typu rzeczy osobiste. Pies z kulawą nogą by go nie zidentyfikował, gdyby znaleziono zwłoki, bo nikt nie spodziewałby się gościa akurat w tej okolicy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones