film

Syrena

Mei Ren Yu
2016
1h 34m
5,4 692
oceny
5,4 10 1 692
Plan nieruchomościowy rekina businessu Liu Xuana zakłada rekultywację okolicznych wód, co budzi lęk i sprzeciw wśród mieszkańców morza. Krzywda wyrządzona środowisku... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Syrena zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Plan nieruchomościowy rekina businessu Liu Xuana zakłada rekultywację okolicznych wód, co budzi lęk i sprzeciw wśród mieszkańców morza. Krzywda wyrządzona środowisku przez ludzi zmusza syreny do mieszkania w opuszczonym wraku statku, gdzie z trudem walczą o przetrwanie. Shanshan, strażniczka sekretu rodu i syrenia posłanniczka, wyrusza doPlan nieruchomościowy rekina businessu Liu Xuana zakłada rekultywację okolicznych wód, co budzi lęk i sprzeciw wśród mieszkańców morza. Krzywda wyrządzona środowisku przez ludzi zmusza syreny do mieszkania w opuszczonym wraku statku, gdzie z trudem walczą o przetrwanie. Shanshan, strażniczka sekretu rodu i syrenia posłanniczka, wyrusza do imperium Liu Xuana, by zatrzymać projekt rekultywacji. Liu pławi się w luksusie. Swój sukces zawdzięcza ciężkiej pracy, lecz otaczające go dobra materialne nie przynoszą mu szczęścia i nie są w stanie zapełnić panującej w jego życiu dojmującej pustki. Wypełni ją dopiero Shanshan. Miłość do niej wywróci życie Liu, wraz z jego planami businessowymi, do góry nogami.

boxoffice
$553 810 228 na świecie
$3 232 685 w USA
$550 577 543 poza USA
budżet
$60 720 000
tytuł oryg.
Mei Ren Yu
inne tytuły
The Mermaid USA
więcej
Zdjęcia do filmu nakręcono w Shenzhen (Chiny).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Trochę śmiesznie to wygląda że film kosi takie siano a w Polsce nawet żadnej wzmianki na forum o nim nie ma.

jakie dane mi było oglądać. Na zachodzie nie ma szans na powodzenie bo humor słowny (żart z "kurczakami", czy "twoją siostrą") jest praktycznie nieprzetłumaczalny i trzeba dobrze znać kontekst kulturowy, ale scena na komisariacie i rysowanie "portretu pamięciowego" przejdzie do kanonu chińskiej komedii. Wśród zalewu...

więcej

Opis filmu

ocenił(a) film na 7

Biznesmen Liu Xuan (Deng Chao) pracuje nad projektem osuszenia morza, co zagraża syrenom, które bez morza żyć nie mogą, jak powszechnie wiadomo. Piękna syrena Shan (Lin Yun), która może także chodzić po lądzie, zostaje wysłana na stały ląd, aby powstrzymać Xuana.

Dobry film

ocenił(a) film na 7

Nie taki komediowy jakby się mogło wydawać.

Zupełnie inne jest azjatyckie kino niż amerykańskie, coś orientalnego dlatego ciekawie się oglądało. Warto obejrzeć w HD http://filmik.tv/video/148418/the-mermaid-2016-/ bo naprawde jest to barwny film, piękne aktorki i dużo pięknej scenografii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones