PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9944}

System

The Net
6,7 16 403
oceny
6,7 10 1 16403
4,8 5
ocen krytyków
System
powrót do forum filmu System

Oglądałem ten film w telewizji kiedy byłem jeszcze małym dzieciakiem i nie powiem - zapamiętałem go. Dziś była okazja by sobie przypomnieć i wychodzi na to, że miałem przyjemność z całkiem udaną produkcją. W odróżnieniu od większości bzdetnych filmów to co wyprawia się na ekranie - te komputerowe najróżniejsze zabawy - nie zostały (przynajmniej w większości) zmyślone, a tak właśnie to wygląda :) I chwała. Twócy trafili także w niesamowicie dobry czas, kiedy to ludzie nie mieli zupełnie świadomości jakie zagrożenie niesie ze sobą komputer. I rzeczywiście poza kilkoma wyjątkami taka straszliwa sytuacja mogłaby mieć miejsce. Scenariusz jest po świetny. Zresztą co sie dziwić, obaj panowie scenarzyści pokazali na co ich stać "Grą". I szkoda właśnie, ze to nie fincher nakręcił ten film, bo scenariusz świetny, ale film taki sobie, a potencjał był duży. Tak więc możnaby odbierać jako zwykły thriller, ale to naprawdę grzech nie dostrzec tutaj potencjału jaki był w scenariuszu. Nawet nie zawacham się stwierdzić, ze pomysł był lepszy i o wiele bardziej realistyczny niż w wyżej wymienionej "Grze". Plus dla Bullock, mimo tego, że nic wielkiego nie pokazała, podobała mi się w tym filmie.

ocenił(a) film na 8
Albertino

Jak na produkcję z 1995 roku był całkiem nowatorski, pomysł z unicestwieniem kogoś poprzez wykreślenie z rejestru i dziś jest świeży. Wykonanie na niezbyt wysokim poziomie, niestety.
A Sandra ładna, bo jeszcze młoda.

ocenił(a) film na 7
Albertino

Dobrze pamiętałem ten tytuł za młodu. Po pierwszym seansie zrobił na mnie naprawdę niemałe wrażenie, a zwłaszcza sama sytuacja wobec której stanęła bohaterka. Teraz, kilka lat później, nie czuję się jakoś bardziej bezpieczny. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones