film

System

The Net
1995
1h 54m
6,7 16 402
oceny
6,7 10 1 16402
4,8 5
ocen krytyków
Angela jest programistką komputerową. Kiedy trafia do niej dyskietka z tajnymi danymi, jej życie znajduje się w niebezpieczeństwie. Zobacz pełny opis
System zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Angela Bennett jest ekspertem od komputerów i oprogramowania. Pewnego dnia otrzymuje od swojego znajomego plik z nowym, nieznanym wcześniej wirusem, który stara się rozpracować. Program ten okazuje się być jednak nie tym, no co wygląda, a życie Angeli znajduje się w niebezpieczeństwie.

boxoffice
$110 627 965 na świecie
$50 727 965 w USA
$59 900 000 poza USA
budżet
$22 000 000
studio
Columbia Pictures Corporation (przedstawia) / Winkler Films (niewymienione w czołówce)
tytuł oryg.
The Net
inne tytuły
Angela Bennet wpisuje w komputerze numer IP 23.75.345.200, który jest nieprawidłowy, ponieważ żaden numer IP nie może zawierać numerów większych niż 255.
Na ekranie komputera w meksykańskim hotelu widać komunikat "ESTE HUESPED HA SALIDA", choć poprawna pisownia to "ESTE HUESPED HA SALIDO" ("Ten gość się wymeldował).
Film był kręcony w Alamedzie, Los Angeles, San Francisco, Santa Monica, Culver City (Kalifornia) i w Waszyngtonie (Dystrykt Kolumbii) w USA oraz w Miguelturra w Hiszpanii.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Niektóre filmy starzeją się bardzo brzydko. Infantylny scenariusz, kiepskie efekty, słaba gra aktorska, wszystko w tym filmie to co najwyżej przeciętność. Sandra Bulock, przereklamowana kiedyś aktorka, wypada w tym filmie beznadziejnie. Nie ważne od sytuacji czy emocji, wszystko wypowiada z taką samą beznamiętnością, a...

więcej

dyskietka- ten termin charakteryzuje cały film.

Do tego niezły zwrot akcji! Ogólnie bardzo dobre kino sensacyjne

ja za Sandrą jakoś nie przepadam, ale w tym filmie była niezła, sam film też

Gdy byłem na tym filmie w kinie to o necie miałem bardzo mgliste pojęcie. Jeśli chodzi o sam film to nawet teraz po latach robi bardzo pozytywne wrażenie. Thriller naprawdę wysokiej jakości , no i jeszcze Sandra Bullock.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones