PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=150951}
5,1 530
ocen
5,1 10 1 530
Szaleńcy
powrót do forum filmu Szaleńcy

Miałem ostatnio tą nieprzyjemność zobaczenia szaleńców...zdecydowanie nie polecam...niesamowicie nudna akcja...straaaszne dialogi...tragiczny Nejman w roli głównej...i cóż mimo,iż Kazik tworzył muzykę do filmu, nawet ona mi się nie podobała...Więc jednym słowem strasznie spaprany całkiem dobry pomysł.

Kuboq

potwierdzam... straszna nedza... nie moglem sie doczekac konca filmu, a nawet usypialem pod koniec...
omijac szerokim lukiem ten film!!

ocenił(a) film na 10
Kuboq

Ha ha ha - niezła sztuczka, bo rozumiem że ta antyreklama to trik marketingowy. Brawo!!!
Jeśli jednak nie to drogi autorze komentarza zacznij się leczyć z pesymizmu i życiowego ponuractwa- moze skok z bungie trochę pomoże-polecam skok i film oczywiście :)))
aha- słuchajcie drodzy czytelnicy znalzałam stronkę www "Szaleńców"
zajżyjcie i bawcie się dobrze www.szalency.com

ocenił(a) film na 1
kailii

Pisałem już w Twoim temacie ale tu też odpowiem. Nie masz do cholery prawa oceniać jaki jestem...Ja po pierwsze nie narzucam swojego zdania, mówię co myślę o filmie. Po drugie nie nazywam Cię przez to, że wysławiasz pod niebiosa całkowicie beznadziejny film idiotą, błaznem czy innym debilem, "szaleńcy" Ci się podobają i masz do tego święte prawo, ale Twoim obowiązkiem jest uszanowanie mojego gustu. I (jeszcze chwilowo) grzecznie, nie radzę abyś jeszcze raz próbował oceniać moją osobowość.
Ps. ehhh...kozaczenie bungi, naprawdę gratuluję jestem pod wrażeniem, proponuje udać się za jakieś 5 lat do neurologa...będziesz dość mocno klął na bungi...Proponuje skok z paralotnią, spadochron czy nurkowanie głębinowe...wtedy będziemy mogli podyskutować o kozaczeniu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones