Film jest w miarę możliwy i generalnie daje radę. Najbardziej krytykują go Ci, którzy posikają się ze strachu, gdy w realnym świecie zobaczą chociaż jednego szczura.
Daje mu 5+/10.
SPOILER
Dałbym mu 6, gdyby nie..,
ta scena w której ta kobieta przeżyła... To było zbyt przesadzone.
Generalnie efekty...
.... zwłaszcza te ze szczurami!:)) Szczury imponowały mi od zawsze, ich spryt, inteligencja,
łatwość przystosowywania się w nowym środowisku, zawsze i wszędzie dają sobie świetnie radę.
Dla niektórych są one obrzydliwe, straszne (zwłaszcza te, które żyją w kanałach), ale jednak moim
zdaniem są niesamowite......
Bardzo dobry film,jak na wieczorek przy telewizorze to był bardzo dobry,biorąc pod uwage wszystkie tego typu produkcje które lecą w telewizji.A scena z gościem całym we szczurach...masakra ;))
A typiara jak wpadła do tego basenu całego w szczurach..aż mnie ciarki przechodzily,moze efekty były troche śmieszne i film...