Szepty

The Awakening
2011
6,5 52 tys. ocen
6,5 10 1 51616
5,7 13 krytyków
Szepty
powrót do forum filmu Szepty

jak wyżej, chociaż w skrócie. Kim byli bohaterowie co się z nimi działo i co się z nimi stało.

ocenił(a) film na 7
MsSeeQ

nie lepiej obejrzeć one more time?

użytkownik usunięty
Lonely

Film jest do dupy - rezyser chyba mial traume jak ogldal INNI i nakrecil to samo, czyli odgrzewane kotelety.

Film nie jest "do dupy" , jest skomplikowany i trzeba włączyć trochę myślenia oglądając go. A co do "Odgrzewane kotlety" - hmm każdy horror można porównać z jakimś innym, no chyba, że widziałeś jakiś niepowtarzalny to chętnie poznam tytuł. ;)

ocenił(a) film na 7
Kaniioszka

no nie powiedziałabym, że film jest skomplikowany. Generalnie wyjaśnione wszystko na końcu..

użytkownik usunięty
Lonely

Wszystko zerzniete z Innych, jotka w jotke. Ten sam pomysl, Te same zdjecia, ta sama atomsfera. Dobre horrory: Lsnienie, 8 obcy pasazer nostromo, Egzorcysta, Swit zywych trupow 2004, 28 dni pozniej.

Nie chodziło mi o dobre horrory bo to już jest kwestia gustu, tylko o taki, który jest "inny" i którego nie da się porównać, bądź powiedzieć, że jest "zerżnięty" z innego filmu. W porównaniu do większości horrorów to jest dość skomplikowany, a dokładnie chodzi mi o końcówkę, np ja zrozumiałam ze gł. bohaterka umarła, a po wpisach widzę, że niektórzy wręcz odwrotnie, że przeżyła. W sumie do końca to nie było wyjaśnione, przynajmniej dla mnie.

użytkownik usunięty
Kaniioszka

Mi sie wydaje, ze umarla, ale film mi sie nie podobal, pod koniec juz czekalem, niech sie skonczy, wiec nie przykladalem do tego wiekszej wagi.

ocenił(a) film na 7

Inni + Sierociniec, co nie zmienia faktu, że mi się bardzo podobał (tak samo jak wspomniane wcześniej tytuły)... A na jakiś "inny" horror, ktorym swego czasu był Blair Witch Project sam czekam. Kto kiedyś wpadnie na pomysł, żeby nie pokazywać NIC albo prawie NIC i zbudować poletko dla naszej wyobraźni, aby każdy bał się swoich demonów :)

ocenił(a) film na 8
MsSeeQ

W skrócie chodzilo o to, ze Florence jak byla mala mieszkala w tym palacu razem z mama,ojczymem, służbą. Natomiast Tom byl synem jej niani- Maud. Po tym jak ojczym zabil jej mame i Toma, jakas rodzina ja adoptowala, a ona wszytsko zapomniala. Dlatego tez sprowadzono ja tam, zeby przypomniala sobie dziecinstwo i z tego co zrozumialam Maud chciala by jej synek nie byl samotny wśród duchów, chciala zeby Florence do niego dolaczyla. Moim zdaniem naprawde dobry film :))