PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299828}

Szkoła szpiegowania

Spy School
5,9 503
oceny
5,9 10 1 503
Szkoła szpiegowania
powrót do forum filmu Szkoła szpiegowania

Podobno film ten

ocenił(a) film na 8

w tej chwili wyjdzie jako Direct to DVD. Płytka ma się ukazać w kwietniu w Stanach. Może kiedyś trafi i do nas?

ocenił(a) film na 7
Mr_Mangas

premiera dvd byla juz w australi ;) wiem to bo sledzilem stronke australijskiego (chyba tak sie to pisze :P ) wydawcy dvd :P teraz tylko czekac na ripy w necie ^^

ocenił(a) film na 9
Wadro

nie zapominaj że to ja znalazłem tą stronkę :D :D :D

no... pozostaje tylko czekać... :P

ocenił(a) film na 8
kzabost

Australijska premiera nic nam nie daje. Dopóki nie wyjdzie w Stanach, to nie wyjdzie i u nas :(.
Dość powiedzieć, że DVD z Have Dreams Will Travel wydano już m. in. w Brazylii, Hiszpanii, Portugalii i kilku innych krajach, a u nas jak nie było, tak nie ma i dopóki nie będzie premiery w US i A :D, dopóty nie będzie i u nas, co jest właśnie najgorsze, bo Stany dyktują warunki i terminy wydań DVD.

ocenił(a) film na 7
Mr_Mangas

wiesz zanim wyjdzie u nas mozna sciagnac z neta :P

ocenił(a) film na 9
Wadro

ej no...
Ja już czekać nie mogę!! Znalazł ktoś coś w necie? Bo ja już miałem zamawiać tą płytkę DVD http://www.devoteddvd.com.au/shop/product_info.php?products_id=43049 :P

ocenił(a) film na 8
kzabost

Niestety lipa. Nie ma nic. Sleepwalking też nie. Jeśli będziesz zamawiał, to daj znać.

ocenił(a) film na 9
Mr_Mangas

Już ktoś go dorwał! Ale czy jest w necie? na razie nie mogę znaleźć, ale popatrzcie: http://www.annasophia-robb.org/gallery/thumbnails.php?album=195 screeny z Filmu!!!!

Fantastico! xD Piszcie jak go znajdziecie!!

PS. jednak nie zamówiłem :P

ocenił(a) film na 8
kzabost

Film już jest na Mule. Nie wiem czy prawdziwy czy Fake, ale grunt, że jest! Zasysajcie!

ed2k://|file|Doubting%20Thomas.%20Lies%20&%20Spies%20isoRip%20loverboy.avi|75759 4112|2E02EB7DE5BE1B86DD8E913951D0B0EA|/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones