PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33295}

Szkoła uczuć

A Walk to Remember
7,5 234 987
ocen
7,5 10 1 234987
4,2 13
ocen krytyków
Szkoła uczuć
powrót do forum filmu Szkoła uczuć

7/10

ocenił(a) film na 7

dobry, nieźle zagrany, ciekawa fabuła
Moja ocena: 7/10

ocenił(a) film na 10
Pauleta

co ja pacze: trzy

ocenił(a) film na 7
gaki1

ładnie temat wykopałeś.. teraz już tego nie pamiętam tak dobrze

ocenił(a) film na 10
Pauleta

o widzisz :) bo jeden taki sie wymadrzal i mowil, ze zadnemu dojrzalemu kinomanowi nie moze sie to podobac, tylko tabunom nastolatkow, dlatego wyciagnalem okolo 20 pozytywnych wypowiedzi starych filmwebocow. pzdr

ocenił(a) film na 10
gaki1

"filmwebowcow"

ocenił(a) film na 8
Pauleta

Co ciekawe, ja nie mogę własnego posta znaleźć, co tutaj napisałem. Szukam od najnowszych do najstarszych i nic nie mogę zdziałać, bo nie wiem, gdzie jest. Oceniałem 23 lipca 2011 i wtedy napisałem coś o tym filmie. Coś o zakończeniu i o ocenie. Możliwe, że jest to w innym temacie, gdzie odpowiadałem. Tematu założonego przeze mnie tym bardziej nie mogę znaleźć. Chciałbym zobaczyć, jak to jest napisane, bo nie wiem, co mi brakowało w tym filmie.

W ogóle kiedyś na profilu miałem dział: wypowiedzi i nie było problemu. A teraz od jakiegoś czasu nie ma. Jak szukać posta, bo nawet na google nie mogę. Został usunięty czy jak? A nie napiszę przecież, co sądziłem wieki temu o filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones