PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=575916}

Szpieg

Tinker Tailor Soldier Spy
7,1 72 473
oceny
7,1 10 1 72473
7,7 34
oceny krytyków
Szpieg
powrót do forum filmu Szpieg

średnia 7.0, nie wiem nawet jak skomentować

użytkownik usunięty
hagrid8

Dokładnie, średnia mocno przeciętna. Ten film zasługuje na minimum 8,5. Jak ktoś nie rozumie o co w nim chodzi, to niech sięgnie po mniej skomplikowane filmy...

ocenił(a) film na 6
hagrid8

Każdy ocenia według własnej prywatnej skali i nie możecie wymagać od innych, żeby oceniali tak, jak uważacie, że powinno być. Jeśli ktoś da 2/10 dlatego, że w filmie nie było wampirów, to jego sprawa.

ocenił(a) film na 7
hagrid8

Nie zrozumiałem bo po raz drugi zdarzyło mi się zasnąć w kinie - pierwszy raz na Insygniach śmierci cz. 1....Nuda to niewybaczalna wada filmu.

hagrid8

No i jeszcze Dredd 3d ma od tego wyższą ocenę. Hańba.

hr_dooku

Tylko czemu Dredda porównujesz do Szpiega? Pomijając fakt, że to dwa całkowicie różne gatunki, to dochodzi to, że Dredd to film nowy, ocena jeszcze się wyklaruje. Się nie martw.

ocenił(a) film na 1
ukasz_to

poszedłem na ten film ze wzgledu na to ze był porównywalny do Bonda..agent 007 kojarzy mi sie z akcja itp a tu .. klapa ;) niestety nie wiem kto doszedł do takich wniosków.starałem sie skupic dojsc do jakichkolwiek wniosków w czasie ogladania..ale nie dałem rady.ja osobiscie oceniłem na 1/10,moze jestem za młody ale w sumie nie sadze naprawde ogladnałem kupe filmów nie tylko tego gatunku i zawsze znalazłem "coś" fajnego,niewazne co by sie na ekranie działo.. tu nic nie znalazłem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones