plakat filmu Sztuka negatywnego myślenia

Sztuka negatywnego myślenia

Kunsten å tenke negativt
6,3 444
oceny
6,3 10 1 444
259
chce zobaczyć
{"type":"film","id":453397,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Sztuka+negatywnego+my%C5%9Blenia-2006-453397/tv","text":"W TV"}]}
Sztuka negatywnego myślenia
  • Netflix - https://www.netflix.com

    abonament
    za 34 zł


Niepełnosprawny Geirr, zgorzkniały i pogrążony w depresji, próbuje całemu światu pokazać, że gorzej już być nie może. Jego dziewczyna Ingvild stara się wszelkimi sposobami nauczyć go myśleć pozytywnie. Grożąc zerwaniem, wymusza na chłopaku spotkanie z działającą przy gminie ?grupą pozytywną? ? grupką wolontariuszy, którzy starają sięNiepełnosprawny Geirr, zgorzkniały i pogrążony w depresji, próbuje całemu światu pokazać, że gorzej już być nie może. Jego dziewczyna Ingvild stara się wszelkimi sposobami nauczyć go myśleć pozytywnie. Grożąc zerwaniem, wymusza na chłopaku spotkanie z działającą przy gminie ?grupą pozytywną? ? grupką wolontariuszy, którzy starają się uczyć osoby w depresji, jak patrzeć na świat pozytywnie. Po bliższym poznaniu okazuje się jednak, że członkowie grupy w życiu prywatnym dalecy są od pozytywnego myślenia. Geirr szybko orientuje się, że uśmiech i optymizm są tylko na pokaz. A Geirr sam też nie ma zbyt wielkiej ochoty zmuszać się do pozytywnego myślenia. Wręcz przeciwnie, w czasie doby, którą grupa spędza w jego mieszkaniu, to on przeprowadza im szkolenie. Szkolenie, którego temat zawarty jest w tytule filmu: "Sztuka myślenia negatywnego".

Sztuka negatywnego myślenia zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.